Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to już wiem, czemu będziesz bez netu.

Co do pieska to może spróbuj tak, jak my. Znalazłam Emi na Allegro. Facet chciał sprzedać podrośniętego szczeniaka z papierami, bo oficjalnie dziecko ma uczulenie. Pewnie jednak po prostu Emi ich przerosła - miało się urodzić kolejne dziecko, żona bała się z nią wychodzić, bo psuka ciągnęła na smyczy, czasu dla niej nie mieli. Trzeba przyznać, że zachowali się bardzo odpowiedzialnie, facet szukał najlepszego domu, jeździł do potencjalnych kupców na wywiady (przyjechał do Niepołomic z Opola najpierw bez Emi), starał się mnie zniechęcić i dopiero moja nieugięta chęć posiadania leosia go przekonała. I tak kupiliśmy ją za pół ceny z hodowli. A tuż po tym, w odpowiedzi na rozesłane pytania, dostałam ofertę od właścicielki hodowli - chciała sprzedać leosia, którego odebrała jakoś pierwszym właścicielom, bo miała jakieś zastrzeżenia do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elenko można:) na szczęście wystarczyło usunięcie trzeciego migdałka bo pozostałe dwa się ładnie zmniejszyły same:) jak Go przywieźli z sali operacyjnej nie zasnął ani pół sekundy a po półtorej godziny od zabiegu już chciał siedzieć a na obiadek domagał się kiełbaski;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elenko można:) na szczęście wystarczyło usunięcie trzeciego migdałka bo pozostałe dwa się ładnie zmniejszyły same:) jak Go przywieźli z sali operacyjnej nie zasnął ani pół sekundy a po półtorej godziny od zabiegu już chciał siedzieć a na obiadek domagał się kiełbaski;)

 

bardzo dobre wieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście wszystko poszło super, poszedł jako pierwszy na zabieg i ma z głowy, jakby Go ktoś zobaczył to by nie uwierzył że wczoraj zabieg miał:)

 

Nituś no pewnie że po mnie:)

 

Gwoździorek lody to On może najwcześniej za tydzień zobaczyć;)

 

Aguś znalazłam w innej hodowli szczeniaczka za znacznie przystępniejszą cenę, hodowla źle nie wygląda a szczeniaczki powinny się urodzić na początku września już miałam telefon że usg ciążę potwierdziło to sobie teraz czekam a pani która żądała kosmicznej ceny za szczeniaczka dalej się ogłasza że ma szczeniaczki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...