Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wyszło Myszko na wróbelka;) wróbelek bardzo konsekwentny kontrahent:) a pytałaś o drzwi - dzisiaj sobie sama wyceniłam ;) i o dziwo myślałam że drzwi z DRE są bardzo drogie a Invado i Porta raczej z tańszych i zonk bo jak się nie rąbnęłam w rachunkach to mi z DRE drzwi na dół wyszły kole 1,5 tysia taniej niż Porta czy Invado:jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło Myszko na wróbelka;) wróbelek bardzo konsekwentny kontrahent:) a pytałaś o drzwi - dzisiaj sobie sama wyceniłam ;) i o dziwo myślałam że drzwi z DRE są bardzo drogie a Invado i Porta raczej z tańszych i zonk bo jak się nie rąbnęłam w rachunkach to mi z DRE drzwi na dół wyszły kole 1,5 tysia taniej niż Porta czy Invado:jawdrop:

wróbelek powiadasz? Chyba też bym na to postawiła. Udało się umowę jakąś podpisac?znaczy ze możecie spać całkiem spokojnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu matko gdzieś Ty jeździła:jawdrop: no przeprowadzka w bliżej nieokreślonym terminie tego roku:) aczkolwiek niech sobie mój małż kwatery szuka jak na Święta nie zdąży;)

 

tak Myszeczko wróbelek ;) tym bardziej że kanarek acz obiecał śpiewać dzisiaj jakoś głosu nie dał;) umowa podpisana pełen luz u mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu matko gdzieś Ty jeździła:jawdrop: no przeprowadzka w bliżej nieokreślonym terminie tego roku:) aczkolwiek niech sobie mój małż kwatery szuka jak na Święta nie zdąży;)

 

tak Myszeczko wróbelek ;) tym bardziej że kanarek acz obiecał śpiewać dzisiaj jakoś głosu nie dał;) umowa podpisana pełen luz u mnie:)

bo kanarki to tak mają

zwykle są przereklamowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkamy sobie grzecznie

do niedoróbek sie przyzwyczaiłam czyli np brak listew przypodłogowych

 

wkręciłam się w pomoc bezdomnym psiakom - berneńczykom i podhalanom - zakładam z grupą znajomych fundację

 

jutro dzieci sztuk 3 idą do instytucji oświatowych każde do innej

 

a najmlodszy gagatek nie dostal sie do przedszkola więc lekka masakra mnie czeka bo prywatne trochę poza zasięgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i dla tych co odliczają VAT budowlany to śpieszcie się z zakupami bo dzisiaj doczytałam że tylko do końca roku bo od nowego oczywiście kombinują żeby zwrotów już nie było :mad:

 

taaa, czytałam dziś niusa... może dzięki temu przełamę wewnętrzną niechęć do zajęcia się tym tematem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elenko ja przełamałam się w zeszłym roku ;) z początku wyglądało to jak jeż a śmierdziało jak skunks ale w ostatecznym rozrachunku nie bolało a nawet przyjemne było jak konto się zaokrągliło;) a że rozliczać można raz w roku to trzeba się przyłożyć;) ja jeszcze kwilkę i też się biorę za rozliczanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...