Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-ia pożarło mi posta:mad: witałam Cię pracusiu:)

 

Lidziu nie za bardzo mam jak dojechać to raz, nie mam komu dziecka podrzucić to dwa, małż skacze jak małpka to utyrany jest i trzeba też zadbać troszku i nakarmić trzeba to nie bardzo żebym ja sobie imprezować pojechała a on zapitalał jak małe autko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześc Wu:rolleyes: Tak tak Wu zadbaj o to swoje autko nakarm nasmaruj , podrap po brzuszku i zauszkiem . No i powiedz mu że apetytu może nabierać na mieście ale konsupcje powinien mieć w domu ;) i dlatego zostajesz ... Ps. WUUUU nie wierz nigdy mężczyżnie :wiggle::wiggle: bo każda kobieta go może zepsuć , noo prawie każda :rolleyes: Edytowane przez doctor.jk
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operacja się udała ... .... jeszcze poczekamy 2 tygodnie na badanie histopatologiczne wyjętego zwapniałego krwiaka ... ale jestem pewny, że nie wykaże nic złego ...

jak zwapniały to tfu tfu, trza myśleć pozytywnie :)

Wuśka, a ty nie ucz Piotrka zbierać halucynogenów ;)

Urósł Ci swoją drogą ten Twój przyboczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeee, tekściaro! :rotfl:

Kota piękne i śprytna, trzymaj ją i nie daj nikomu! ;)

Muszę chyba znaleźć trochę czasu i do Gwoździka wbić na dłużej, w ogóle nie wiem, czego on Gwoździkową sprzedać che i co z tym Juniorem i w ogóle!

Ten brak czasu wkurza mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny no ta kota to jest właśnie ta przybłąkana zimą matka ukradzionych kociaków:( i karmimy i dbamy a mąż jak myśli że nie widzę to ją myk na kolanka i dopieszcza:lol2:

 

Myszko ano urósł;)

 

DPS-ia oj jaka sprytna dziennie minimum dwie mychy przyniesie coby się pochwalić;) wczoraj jedną mężowi na śniadanie przyniosła:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...