Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

no Anulka tylko najlepiej tak po 12 sztuk najmniej:lol2:

 

Martusia no trzeba będzie:( w sumie to tak sztućcy mam dwa komplety każdy inny no bo tak dali;) ponieważ jak się wprowadzałam do mieszkania trzeba było wszystko kupić to z talerzami też hmm kłopot bo mam takie Biedronkowe najzwyklejsze a i jakość pozostawia sporo do życzenia ale przynajmniej nie żal jak się tłuką no i jakbym przewidziała że to tylko tymczasowe są:lol2: ale co tam powolutku się ucywilizuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja kupowalam z luminarc najprostszy komplecik czyli talerz gleboki maly i duzy :) a potem dokupowalam jeszcze, one sa do dostania w kazdym mrkecie i nie m problemu z uzupelnieniem jakby sie cos stluklo

http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=4571133

a sztusce najlepiej jakby byly z nierdzewki bo te chormowane to rdzewieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlew z ociekaczem. Jak dla mnei jedna komora jest ok. Aha, młynek też mam.

Do zmywarki BĘDZIESZ wkładać wszystko, uwierz :) No chyba, że planujesz indukcję i będziesz mieć jedną patelkę, która co rusz ci będzie potrzebna. Ja już mam dwie :lol2:

Edytowane przez kaśka maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Dziewczyny Kochane:) znaczy będzie 1 komora i ociekacz:) teraz tylko znaleźć coś dużego, dobrego i taniego i nie ma to być Era:lol2:

 

Irmuś ale za to na indukcji szybko się gotuje i przynajmniej gazu Ci w butli nie braknie w połowie obiadu:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny maja racje, to nie prąd jest taki drogi, tylko te dodatkowe opłaty. Nie ma się co dziwić, ze tez wiecej prądu idzie: kiedyś siecilo się u mnie w 2 pokojach. Teraz w 3 i to w dodatku kilka punktów na raz. 3 telewizory.. Zmywarka, pompa od podlogowki, wiecej odkurzania, a to wszystko na prąd. Aha, piec gazowy tez na prąd przecież..

H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia ja jak nie wezmę indukcji to muszę mieć gazową z butli taki układ mam teraz w mieszkaniu i zawsze mi tego cholernego gazu braknie jak jestem w połowie obiadu:mad: to teraz sobie poprawię albo ugotuję albo nie :lol2:

 

Kasia ja to już dawno zauważyłam że jak masz rachunek na 180 zł to niespełna 80 zł to jest prąd reszta to opłaty:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...