Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czyżby ktoś Gwoździka klejnotów pozbawił??? Ojacie...

 

Karuś kiedy własnie na samym mięsku był, przytył za mocno i teraz musimy mu trochę ograniczać.

 

Cos Ty... To moze mu za bardzo smakowalo? Dorosly kot powinien zjesc ok. 25 - 30 g miesa na kg masy ciala dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, ale Karuś to psiak jest, nasz kundelek ze schronu... :rotfl:

Jak fo braliśmy, to ledwie na nogach sam stał, został zabrany poprzedniemu włascicielowi jako kilkumiesięczny szczeniak, bo ten go głodził, Karo nie był w stanie sam stać.

Teraz to parówka taka trochę... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia a to to ja rozumiem:( szczeniak jak mały i głodzony to potem wcina ile widzi bo pamięta że głodny był:( moja kota na początku jak się przybłąkała też tak miała jak tylko żarcie zobaczyła rzucała się na nie jak wściekła i łykała niemal bez gryzienia mało się nie dławiła:( byle jak najszybciej jak najwięcej połknąć:( teraz jak wie że micha zawsze na nią czeka to zje trochę, wyliże pyszczek, zrobi toaletę, znowu pójdzie podjeść ale wszystko na spokojnie na luzie:) czasem michę olewa bo myszkami opchana aż kwadratowe boczki ma:lol2:

 

Gwoździk a bo tak z kontekstu wyszło że nie masz:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zwierzyniec też cały po sterylkach i kastracji. I wcale nie tyją! Koty trochę przybierają na zimę, ale wiosną, kiedy zaczynają wychodzić (bo zimą to nawet wąsa za drzwi nie wystawią), zaraz chudną w oczach. Psica po sterylce trzyma wagę wzorowo. Dostaje taką samą karmę i w tych samych ilościach, co przed operacją. A żarcie dla kocich kastratów ma zapobiegać kłopotom z nerkami, które się właśnie im częściej przydarzają. Podobno zapobiega... Ja kupuję dla kotów różne karmy i mieszam. Taką dla kastratów też. Wet polecał, ale nie konkretnej firmy tylko w ogóle. Zresztą żarciem nie handluje, więc interesu w tym nie miał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, ale Karuś to psiak jest, nasz kundelek ze schronu... :rotfl:

Jak fo braliśmy, to ledwie na nogach sam stał, został zabrany poprzedniemu włascicielowi jako kilkumiesięczny szczeniak, bo ten go głodził, Karo nie był w stanie sam stać.

Teraz to parówka taka trochę... :oops:

 

Aaaaaaaaaaaaaa i wszystko jasne. :D Jedzonko psie troche inne jednak i mimo wszystko lepsza parowka niz szkielecik. ;)

 

Zresztą żarciem nie handluje, więc interesu w tym nie miał.

 

Lekarze tez nie handluja lekami, a jednak niektorzy jakies tam leki przepisuja chetniej niz inne. ;)

 

Z tym zarciem i kastracja chodzi o klopoty ze struwitami, oby zadne kocisko sie ich nie nabawilo, bo kaplica...

 

A z innej beczki, wlasnie wymieklam... http://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety_pielegnacja_kota/kuwety_kryte/198106

:jawdrop::lol2:

Edytowane przez malgos2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, czego to ludzie nie wymyślą!

Kto wie, może to i praktyczne, ale nikt mi nie wmówi, że kawałek plastiku jest wart prawie 500 zł! :jawdrop:

 

Wiesz co, na FM jestes i takich rzeczy nie wiesz? ;) W sumie to wszystko jedno, czy kawalek plastiku za 500 zl jest np. taca czy kuweta, z tych 2 rzeczy wolalabym kuwete tylko znajac kota popatrzylby na mnie wzrokiem: sama sobie tam wejdz. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...