Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurczę, przepraszam, nie chciałam swoim postem kija w mrowisko wkładać.

Ale - poniekąd - obrazuje ta sytuacja to, o czym chciałam napisać.

Nie wiedzieć czemu, stosunek do zwierząt jest u nas jeszcze bardziej drażliwą kwestią chyba niż religia i wystarczy o tym napomknąć, a konflikt gotowy.

Przepraszam Was, dziewczynki, naprawdę nie chciałam tego.

Dla wszelkiego napiszę, że bardzo lubię zwierzęta, ale z karmieniem to jest tak, że jak nie chcą tego, co jest, to proszę bardzo, mogą do jutra czekać na nową porcję tego samego :lol2: albo iść na polowanie.

 

Z marketingiem Małgoś trochę racji też ma - to my same decydujemy, czy kupimy naszemu maluchowi jakieś zdroworozsądkowe spodnie czy wózek, czy też wypas za 10 tys. I to media oraz chęć zaimponowania i pokazania się kreują w nas taką potrzebę, jeśli wygłupiamy się i kupujemy wózek za 10 tys.

Oczywiście - moim skromnym zdaniem wygłupiamy się, kupująca mama z pewnością ma inne zdanie na ten temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci tylko dlatego, ze Cie lubie, chociaz nadal widac, ze albo nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumiec. Wiesz dobrze, ze faszystowskie podejscie bylo okresleniem Wioli i jakos nie protestowalas kiedy powstalo, no chyba, ze to bylo po ogorku, a teraz nie pamietasz. Wycieczka pt. "Ty nie masz dzieci, Ty nic nie wiesz" jest obrzydliwa poniewaz NIE WIESZ dlaczego nie mam dzieci i moze nigdy ich miec nie bede - nie Twoj interes i bardzo Cie prosze zastanow sie czasami nad tym co piszesz. Bezdzietni niekoniecznie z definicji maja iloraz inteligencji 30 i maja prawo widziec szalenstwo, jakie ogarnia rodzicow tak jak i wlascicieli zwierzat tak jak i wlascicieli samochodow, rowerow itp. itd. W tym lezy fenomen XX wieku, ze zaczeto kreowac potrzeby, to proste jak drut, a juz na forum to widac jak na dloni. Owszem, mam pierdolca na punkcie swojego zwierza i nie wstydze sie tego, ale wlasnie dlatego, ze kocham zwierzeta, gdybym miala luzne 5 stowek wydalabym je na karme dla bezdomnych zwierzat albo jakas fundacje, ktora sie nimi zajmuje, nie na kawalek plastiku - taka jest moja hierarchia, ale po co Ci to wiedziec, skoro Ty wiesz lepiej, ze "ona ma pierdolca, nie sluchajcie jej, a poza tym nie ma dzieci, wiec tym bardziej jest podejrzane.

 

 

hm...

 

i to ja nie czytam ze zrozumieniem :o

 

Wyraziłas swoje zdanie o marketingu i tworzeniu potrzeb... i kropka. Ja się do niego nie odnoszę bo nie mam po co. Kreowanie psich potrzeb jest dla mnie zupełnie obojętne... mój pies żyje, póki co ma co żreć... i niech prosi Boga by się w tej materii nic nie zmieniło ;)

 

Ja natomiast wyraziłam swoje zdanie o relacjach - jak już pisałam wcześniej... i pisałam też że znosze kiedy ktoś zaczyna mi imputować różne rzeczy i nie obchodzi mnie czyimi słowami to robi...... dlatego też poruszyłam temat dzieci... byś również wiedziała, ze kiedy Ty coś piszesz nie zawsze i nie wszyscy sie tak świetnie bawią jak Ty...

 

a to zdanie o mojej "podejrzliwości" wobec osób bezdzietnych jest po prostu głupie... bo posiadanie dzieci nie jest dla mnie kryterium oceny człowieka.

 

Sposobu w jaki wydajesz lub byś wydawała pieniądze gdybyś je miała - nie komentuje, bo to zupełnie nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...