Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytam właśnie autobiografię Doroty Sumińskiej - polecam wszystkim kochającym zwierzaki tak albo inaczej (chociaż tym kochającym je całkiem inaczej ;) to raczej nie - nie znajdą tam żadnych interesujących opisów i porad). Fascynująca książka. No ale jak nie ma być, skoro kobieta dziecięciem będąc ogrzewała własnym ciałem... żmije wkładane do becika przez tatę właśnie w tym celu? To co się dziwić, że weterynarzem została? I już sama nie wiem, czy podziwiać osobę, która spała w jednym łóżku ze stareńką psuką, cierpiącą na nietrzymanie moczu, czy się dziwić temu. Bo ja, mimo całej miłości do zwierząt, jednak bym psuki do łóżka nie wpuściła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko kochana...

Tatę Pani Sumińskiej poznałam osobiście, jeszcze w czasach, kiedy prowadził słynny "Zwierzyniec".

To był dokładnie taki Człowiek, jakiego widać było w tym programie, fascynujący gawędziarz, przemiły człowiek i w ogóle.

Ale gdyby mój mąż wkładał dziecku do becika żmije... :evil:

Suni bym nie wpuściła za skarby świata, sprzatałabym i zmieniała jej posłanie nawet kilkanaście razy dziennie w razie potrzeby.

Rzeczywiście, nie wiadomo, czy podziwiać, czy się bać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją pierwszą sucz do łóżka wpuszczałam i w ogóle nie przeszkadzało mi to, że brudna. Za to cudownie ciepła była, a w domu od jesieni do wiosny wściekle zimno było. Wręcz podkradaliśmy ją sobie z bratem, żeby spała z nami. Emi trochę za duża jest na to... A z kotami to bym chętnie spała, bo to czyste kochane futerka są, ale Andrzej za chiny ludowe się nie zgodzi. No i problem z kleszczami - czasem łażą po futrze nieprzypięte i mogą na człowieka wleźć.

 

A książkę do poczytania polecam - świetna jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuka zawsze ze mną spała jak mieszkaliśmy w bloku, teraz nie lubi wchodzić po schodach na górę więc ... zastąpiła ją kicia:) Jestem dziwnie spokojna, że z chwilą uroczystego otwarcia sypialni psuka zamelduje się w niej pierwsza!!! Ale ja to lubię!!

 

Szeeee Wam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to by znieczulenie było;) Małgoś narobiłam się fizycznie dzisiaj tak przez cały dzień że mnie nawet włosy i paznokcie bolą:( boje się myśleć co będzie jutro jak się kręgosłup postanowi na mnie odkuć za to co mu dzisiaj zrobiłam:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...