Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gwoździku to są małe leonbergerki:) małe to tak nie do końca bo ważą już po jakieś 3 kg od sztuki:lol2:

 

Monia oj miziaste bardzo:)

 

Lesiu no;)

 

Kolega moich dzieci posiada leonka. Mały to on był. Teraz jest ogromny i miziasty, ale wygląda groźnie. Jak go nie znałam i podjechałam samochodem na posesję to tak mało odważnie wychodziłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudniaste są! No ale jakież mogły by być małe leosie?!

Myślę, że dobry wybór - miziasta i odważna - to najważniejsze. Strachliwe psy są trudniejsze, bo trzeba najpierw je odstrachać, żeby były bezpieczne dla ludzi i szczęśliwe. Moja sąsiadka ma leonkę (też wina naszej Emi) wziętą z jakiejś strasznej hodowli i ta sunia, choć już dorosła, nadal boi się ludzi. A przecież jej właściciele robią, co mogą, żeby się dobrze czuła. No i z nimi to tak, ale obcych się boi. No ale ona była wzięta z hodowli kojcowej (!!! Leosie w kojcach!!! Zgroza!!!) Wasze szczenię chyba w domu jest trzymane?

A reszty nie widzieliście wcale, czy nie mogliście miziać? I czy widzieliście rodziców albo chociaż mamę?

 

A z tym groźnym wyglądem, to właśnie jest w nich najlepsze - wyglądają tak, że każdy się trzy razy zastanowi zanim wejdzie na podwórko, a one wcale nie mają zamiaru nikogo mordować. Chociaż i moja i sąsiedzka tak sumiennie obszczekują każdy ruch za płotem, że aż przesadzają z tą czujnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia ale co ja mogę pokazać jak małż klei i klei i przerabia domek na szaro a jak nie przerabia na szaro to utyka burą wełną i tak w koło:) to co tu pokazać:rolleyes: aaaa dobra pokażę mojego Garfilda;) i tymczasową drewutnię małżową jak się fotki ściągną;)

 

Nefciu słusznie Małgoś przypuszcza;) ma być słodki z natury i zniechęcający obcych z wyglądu;)

 

DPS-ia jeszcze nie kupiony aloe robię co mogę;)

 

Agduś hodowczyni musiała do znajomej szczeniaczki schować ze względów rodzinnych:( a ta znajoma była niechętna pokazywaniu takich małych według niej szczeniaczków i widzieliśmy na żywo i miętosiliśmy te dwa tylko :( nie wiem jaka dokładnie była przyczyna że reszty nie widzieliśmy na żywo ale nie naciskałam bardzo bo przypadł mi ten fioletowy szczeniorek do gustu :) ta druga była bardziej płochliwa nie chciała do nas podchodzić wiem że to jeszcze mały szczeniaczek ale fioletowa była zupełnie inna:) przychodziła wabiona nawet próbowała się wspinać Piotrusiowi na nogi:) no i sprowadziła małża mojego do parteru:lol2: a jak zarąbiście wyglądała jak szczekała mało się nie przewracała ale dzielnie szczekała;)

 

widzieliśmy siostrę szczeniaczków z wcześniejszego miotu po tym samym ojcu:) fantastyczna po prostu zero lęku, agresji, obwąchała nas, polizała po łapkach fajny pies:) a szczeniorki są w domku i pani która je przechowuje ma hodowlę bodaj szpiców taka szczotka do komina na krótkich nóżkach i krótkim pyszczku momentami wybitnie jazgotliwa:lol2:

 

aaaaaaaaaaaa no i mają jeszcze dwa koty syberyjskie matulu jakie to wielkie:lol2: o takie;)

 

http://www.sibcattery.com/galeria/arif/a11.jpg

 

małż normalnie chyba się w takim zakochał:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wusia, jak ja zostawilam psice u babci i zachorowala na lapy to moja babcia ja tez wozila wozkiem (zreszta dzieciecym...), bo po prostu nie byla w stanie nosic jej na rekach do weta. Szczerze mowiac gdyby byly takie wozki dla kotow (jakies musialyby byc mega szczelne) to tez bym sie zastanowila, bo noszenie 6 kg w normalnym transporterze, ktory tez swoje wazy po kilkaset metrow do tramwaju i z powrotem do przyjemnosci nie nalezy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale na Garfielda to mi ten kot nie wygląda! Już prędzej mój Mały-Rudy, który dawno przestał być mały. I nie o kolor futra mi chodzi, a o charakter, który z oczek mu wygląda. Garfield i M-R uważają, że życie polega na jedzeniu i spaniu, można czasem dać się pomiziać, bo tacy, co miziają, dają jeść, więc lepiej z nimi żyć w zgodzie. A Twój kot wygląda na niezłego bandytę!

 

Te szczeniory mają już tatuaże? Spisałaś sobie numer? Bo wstążeczki się mogą pozamieniać...

 

Wyobraziłam sobie Emi w wózeczku stojącym w knajpie... :lol2::rotfl::rotfl:

 

A kot syberyjski - cuuuudo! Marzę o takim! I nigdy mieć nie będę, bo zawsze jakiś "europejski" się przyplącze i zajmie miejsce w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...