Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Prośba Akademii Medycznej

 

Ratownicy medyczni, policjanci, strażacy i wszyscy inni, którzy interweniują na miejscu wypadków, wielokrotnie napotykają

na trudności, kiedy muszą kontaktować się z krewnymi lub bliskimi poszkodowanych.

W/w służby zaproponowały, abyśmy w specjalny sposób oznakowali w swojej komórce numer służący w nagłych wypadkach do kontaktu z bliskimi osoby poszkodowanej. Bardzo często telefon komórkowy jest jedynym przedmiotem, który można przy takiej osobie znaleźć. Szybki kontakt pozwoliłby na uzyskanie takich informacji jak: grupa krwi, przyjmowane leki, choroby przewlekle, alergie, itp. Ratownicy zaproponowali, aby każdy w swoim telefonie umieścił na liście kontaktów osobę, z którą należy się skontaktować

w nagłych wypadkach. Numer takiej osoby należy zapisać pod międzynarodowym skrótem ICE (in Case of Emergency). Wpisanie więcej niż jednej osoby do takiego kontaktu wymagałoby następującego oznaczenia: ICE1, ICE2, ICE3, itd. Oznakowanie zdecydowanie ułatwiłoby prace wszystkim służbom ratowniczym. Pomysł jest łatwy w realizacji, nic nie kosztuje, a może ocalić życie. Akcja ma zasięg europejski. Wpiszcie ten numer teraz do swojej komórki bo potem zapomnicie i prześlijcie ten e-mail dalej, dzięki temu możemy ocalić komuś życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mądre masz dziecię! Tylko go posłuchaj. A tak w ogóle, to co jeszcze zostało do zrobienia, bo ja jakoś nie w temacie jestem...

Kurczę, "j" mi się nie wciska, muszę walić młotkiem. Chyba efekt jedzenia śniadanek przy kompie... Trza by klawiaturę wyczyścić...

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochtór zaraz sobie zapiszę to rzeczywiście dobry pomysł:)

 

Malka no bo jak się człek nie upomni to sama nie pamiętasz:P

 

Agduś w środeczku to niemal wszystko do zrobienia tu rozgrzebane tam rozgrzebane nic nie skończone:(

 

dzięki Zuzolku :) i Tobie Wiolciu też:) a na ulicy zarobiłam przeziębienie:( gardło mnie boli, łeb mnie boli, palcy u nóg to do tej pory nie czuję dobrze:(

 

Lidziunia poddasze ocieplone w połowie czytaj jedna warstwa wełny, a Marcin od jednego dłubnięcia do drugiego biega:(

 

Martusia ale do zgłoszenia czy do momentu jak papiór dostałam z PINB-u:( i to na jakichś innych drukach i zasadach jest czy jak:(

 

Lesiu tygrys sam leży:lol2:

 

Wiolcia jestem dopiero się przyszwędałam do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w przyszłym tygodniu będzie się kładła reszta wełenki:) a w domku cieplutko;) piec na minimum w kominku strach napalić bo jak w tropikach się robi;)

 

tygrys w domu został i śpi zapewne:lol2: no i to w sumie dziewczynka więc to jakoś tak nie bardzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...