Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wusia, najlepiej jechać na wiosnę - ceny są wtedy lepsze niż kiedykolwiek, a i jodu więcej niż w lecie. Choćby na 10dni, to zawsze coś - wiem, bo wytestowałam to z moim Pawciem ;) My jeździliśmy do Kołobrzegu, bo tam jest najlepszy mikroklimat na wybrzeżu, a poza tym kocham Kołobrzeg :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia, najlepiej jechać na wiosnę - ceny są wtedy lepsze niż kiedykolwiek, a i jodu więcej niż w lecie. Choćby na 10dni, to zawsze coś - wiem, bo wytestowałam to z moim Pawciem ;) My jeździliśmy do Kołobrzegu, bo tam jest najlepszy mikroklimat na wybrzeżu, a poza tym kocham Kołobrzeg :)

 

ja też byłam z córką w Kołobrzegu - jest cudny !!!!!!!!!!!!!!!

byłyśmy prawie 3 tygodnie w kwietniu bo w maju juz się zmieniały ceny :( a póżniej we wrześniu w Dąbkach i ich nie polubiłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci moge dac namiary w Ustce, a najfajniesze ma inez5 w Jastarni. ;) Na Hel sama bym sie przejechala, tylko ciagle nie mam czasu. :(

 

W maju ceny podskakuja w dlugi weekend, potem znowu jest OK, ale generalnie w zimie jest wiecej jodu tak jak Monia pisze, niz w lecie. No i nie ma tlumow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee ale nie bijcie co;)

 

póki co logistyka u mnie leży pod płotem i zdycha ale jak się trochę pozbieram to na bank ucieknę nad morze teraz to chociaż grotę solną planuję zaliczyć z Piotrusiem to mam na miejscu więc łatwo dostępne to może mi się uda naciągnąć dobę o te dodatkowe 45 minut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góry zimą kochana, tylko góry! ;)

Co roku jeździłam z moimi astmatykami zimą w góry, zawsze fantastycznie działało na ich wszelkie dolegliwości.

W Szklarskiej porębie jest takie fajne sanatorium, gdzie mama z dzieckiem może pojechać, dla dzieci z dolegliwościami ze strony układu uddechowego, ale jeździłam tam jakieś 15-12 lat temu.

Niemniej było naprawdę dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia z chłopakami i Uzuri...

 

http://i.pinger.pl/pgr260/2b76e730001c93f249593fbb/fajerwerki.jpg

 

Marzeń o które warto walczyć.

Radości, którymi warto się dzielić,

przyjaciół z którymi warto być

i nadziei bez której nie da się żyć.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011

oby nie był gorszy od minionego

ale zdecydowanie lepszy

w sprawach finansowych , zawodowych i budowlanych

Życzy Arnika z chłopakami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu Wiolu dziękuję Wam bardzo i wzajem Wam życzę tego co najlepsze, spokoju i radości, zdrowia przede wszystkim a i pieniążków przybytek nie zaszkodzi:) i obyśmy ten nowy rok 2011 zakończyli w tej samej liczbie a lepiej w większej;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...