Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wuśka - no co ja Ci mam powiedzieć?

Mogę jedynie Ci powiedzieć, żeś głupia...

Bo nie może byc mądry ktos, kto chce z dzieckiem sam mocno chory po przychodniach łazić.

Mądry wiedziałby, że dziecko dla jego dobra trza do babci dać na kilka dni, a samemu nie petać się nigdzie i nie pogarszać sytuacji.

A na dodatek uparta jesteś jak osioł i nikogo nie słuchasz.

Dziękuję za uwagę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyjdę, jak Ci złość przejdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie jestem DPS-iu zła;) bo ja wie że źle że nie tak ale jak nie ma wyjścia to co:( dzieć odpukać zdrowy w sensie oskrzeli ma dalej szamać oscillococcinum i pić herbapect mamusia happy:lol2:

 

a mamusi wilgotne powietrze cudnie zrobiło:)

 

 

a zanim zrobicie mi kuku to melduję że już będę siedzieć na dupce;) i ja wrócę jak już krzyczeć przestaniecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fatalnie...... Trza bylo z gołymi cyckami latać?

Zdrowiej szybko

 

Z gołymi, nie z gołymi... ale z cyckami....

 

na razie mam dwa tygodnie na zdrowienie ciekawe czy styknie:( nie z gołymi tylko o jeden etat za dużo:(

 

To wyluzuj trochę... wiem, wiem łatwo powiedzieć....

 

no tym razem przeskoczyłam samą siebie bo ten typ zapalenia oskrzeli to pierwszy krok do astmy:( a na to nie mam zamiar się załapać:mad: i póki konował nie powie że wsio idealnie to nie ma bata żebym do roboty poszła:mad: a pomijając resztę to mnie boli wszystko bo mam jeszcze grypsko do tego:(

 

Nooo ja po kilku pod rząd wysłuchanych zapaleniach oskrzeli i nie wiem ilu nie stwierdzonych w jednym roku mam początki astmy.... :(

 

 

Wunia wiem jak się czujesz.... Zdrówka życzę.... Masz wziewne leki? Jaki antybiotyk?

I siedź w łóżku a jedyny spacer to do toalety... no może jeszcze do kuchni bo masz blisko, jakby nie miał Ci kto herbaty przynieść.....

 

Buziaki zostawiam :hug:

 

 

 

 

 

Wiedziałam, że coś nie tak, bo nawet się nie odezwałaś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wioluś antybiotyku nie mam bo wirus wziewne mam żeby mi się oskrzela rozwinęły

 

 

z tym siedzeniem w łóżku to też nie bardzo bo za długo siedzę to tyłek boli a jak się położę to się duszę z letka więc wsio z umiarem;) herbatę czasem mąż mi poda o ile jest w domu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...