Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No sprowokowałaś mnie tym kwękaniem - ja odwiedzam regularnie, tylko z nieco mniejszą częstotliwością ;).

No i myślałaś chyba o wpisach, a nie odwiedzających, bo na tych, to brakło by ci pewnie rąk twoich, twojej rodziny i przyjaciół rodziny :D

 

Lepiej kuruj te swoje płucka i nie biadol :p

(a że życie jest jak nogi..., to przecież wszyscy wiemy)

 

 

a to nie filozoficzność stwierdzenia jeno komu by się chciało niebudowlane komenty odwiedzać:(

 

 

 

Zdrowaś Wunia? lepiej już?

 

Ja odwiedzam, ale nie wiem dlaczego do mnie powiadomienia Twoje nie przychodzą na maila..... I później szukam w odchładzaniach netu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia chora nie chora ale działa;) ale jak mi jutro doktorek ie da nic żeby mi się morda zamknęła to się zdenerwuję;)

 

Wiolcia lepiej o tyle że mi się oskrzela nieco rozwinęły i lżej mi oddychać ale kaszlisko dalej trzyma i w dodatku jak mi się nie uda wziąć dawki wziewnego bo akurat mnie postanowi udusić to znowu mi ciężej się dycha:( a czemu nie przychodzą to nie wiem:( ale masz takie cóś po lewej stronie w menu jak SUBSKRYBCJE;) jak tam klikniesz to masz wszystkie wątki gdzie pisałaś i w którym coś nowego napisane to jest przy tytule czerwona kuleczka łatwo znaleźć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie wygłupiaj. W-wa zaczyna ferie, więc sam Pan Bóg nie wie kiedy dojadę. Ale mam cały dzień :):) Na wieczór zjadę się przespać do Katowic, w poniedziałek o 8.00 mam już robotę. I wracam z buta do Wawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, co tu sie dzieje. :)

U Wusi w lutym mąż na gwiazdkę pierdniątka rozdaje :rolleyes:

Szkoda, że nie wiedziałem, bo w poniedziałek z Krakowa wracałem, to bym podjechał...

...chociaż te pierdniątka, to pewnie limitowane są i trzeba sobie zasłużyć (znaczy się - Nefcia ma chody) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia dzisiaj do lekarza.... Jak się czujesz?

Wiesz z rok temu też mnie tak trzymało i nawet najsilniejsze antybiotyki w żyłę nie mogły poradzić... Stąd początki astmy... Na zabawie karnawałowej nie mogłam poszaleć jak dawniej, dusiło mnie i nie mogłam oddychać.... Trzeba zacząć brać ze sobą jakieś specyfiki :(

Leż kobito, nie biegaj, klikaj tylko w klawiaturę pod kołdrą i kuruj się....

Do lekarza tylko brumkiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...