Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Siła Złego na jednego http://www.bandyci.org/img/tuli.gif

A teraz metodą Pollyanny szukamy dobrych stron:

- na pewno dostaniesz jeszcze tydzień zwolnienia

- to nie grypa H1N1

- masz czas na forumowanie...

 

Zostawiam innym miejsce na kolejny pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No widzisz Wusiaczku... na mnie krzyczałaś, że nie lezę do doktora, a sama co? Dorobiłaś się tego samego co ja dwa tygodnie temu, ja miałam i oskrzela i zatoki i od doktora antybiotyk...;) Kuruj się Maleńka i dbaj o siebie! Buziaki ciepłe zostawiam.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzek no to kicha bo jak mi się zaczną oskrzela pod antybiotyk to kilka dni czekać nie mogę:(

 

Agduś na szczęście ma facet zdrowe podejście do leczenia sam mi wczoraj powiedział że antybiotyk to jak bardzo chcę bo on potrzebny nie widzi póki co:( a mógł mi wcisnać antybiotyk i uznać że ma z głowy

 

ale Rasiek ja już drugi tydzień łażę do doktora, leżę i się kuruję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - to niestety mści się wcześniejszy brak dbałości o zdrowie. :(

 

Ale... są pozytywy.

Rodzina zobaczy, że też możesz się zepsuć i nie należy zbytnio eksploatować.

Wszyscy będą Ci współczuć i pocieszać. ;)

Szefowa przekona się w pracy, że nie musi Ci kazać zostawać po godzinach, da sobie radę i bez Ciebie. :D

Ty sama nauczysz się, że nie jesteś niezniszczalna i może zaczniesz dbać o siebie.

No. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia bidulko :hug: Zdowiej kochana .Ja tam po historii z moim bratem (jemu tez lekarz stwierdzil wirusowe i nie dał antybiotyku tylko jakieś lekarstwo z kodeina) na wstepie poprosiłam lekarza o antybiotyk szybko działajacy i dostałam takie tabletki na 3 dni (jedna na dobe) Niestety nie pamietam nazwy ale faktycznie na drugi dzien wszelkie dusznosci i kaszel jak reka odjał.Zreszta cała moja rodzina ( 4 dzieci+5 dorosłych) otrzymała wtedy antybiotyki wiec zupelnie nie rozumiem czemu sie tak przed nimi wzbraniacie:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia wyjątkowo mściwe to moje zdrowie:( już mam dodatkowy tydzień plus antybiotyk dwie takie piguły że łatwiej sobie wepchnąć w pewną część ciała niż łyknąć:(

 

Kakusku bo łatwo pomylić kiedy wirus kiedy zakażenie bakteryjne przy oskrzelach:( duszności szybko po wziewnych minęły ale teraz doszło nadkażenie bakteryjne i musiał iść antybiotyk:( przy wirusie antybiotyk nie pomoże wręcz osłabi organizm:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...