Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wioluś to nie filc:( byliśmy u weta i albo brykając sobie coś naderwała, albo ma młodzieńcze zapalenie kości, albo nawet nie chcę myśleć:( póki co dostała niesteroidowe środki przeciwzapalne i będziemy patrzeć co dalej:(

 

Martuś jak wylezę na dłużej na dwór to jej zrobię:)

 

Małgoś generalnie to mam owcę ale facet po ciemku niedowidział:lol2:

 

Yetuś normalnie podglądaczu:lol2:ale dobrze że jakiś ślad zostawiasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolciu byli badani ale wiesz nawet oboje rodzice wolni od dysplazji nie gwarantują 100 % zdrowia potomstwa:( ale mam nadzieję że to tylko naciągnięcie:)

 

DPS-ia ja wolę mieć autko przy sobie bo zanim bym się doczekała coby mojny wrócił to prędzej śmierci;) niedźwiadek miziany non stop zaraz wrzucę jaką fotkę bo była uprzejma pozować do sesji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm nikt oglądać nie chce trudno:(

 

najpierw pokażę Wam prezent urodzinowy dla Piotrusia:) dostanie własnego Aniołka - śpiocha;) mam nadzieję że Mu się spodoba:)

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0014.jpg

 

teraz pokażę Wam moje ozdóbki świąteczne na jajcowe święta no nie mogłam się oprzeć:lol2:

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0006.jpg?t=1297802511

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0009.jpg?t=1297802511

 

no i rude od razu musiało zobaczyć co to

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0010.jpg

 

bo a nuż da się to zjeść:lol2:

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0011.jpg?t=1297802511

Edytowane przez wu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ale czemu dżemik Cię odstrasza:jawdrop:

Bo ja nie lubię. Znaczy lubię wyłącznie na chlebie z masłem albo w naleśniku, a w cieście nie lubię. Bo ciasto dla mnie to ma być całkiem suche ywentualnie z kremem czekoladowym albo orzechowym. I tyle. A jeżeli nasączone albo z owocami albo z dżemem, to błe!

 

:lol2:

 

A co Ty na dworze robiłaś...? ?? Ty masz leżeć, albo wygrzewać się w domu!!!!!!

No właśnie!

 

a wrzucilabys jakies nowe foty psiura

No właśnie - miałam napisać, ale przecież wrzuciłaś. Cudo! I rzeczywiście bardziej niedźwiadek niż owca. Owieczka ma kręcone runo, a nie proste futro. No i ten pysior czarny!

 

Wioluś to nie filc:( byliśmy u weta i albo brykając sobie coś naderwała, albo ma młodzieńcze zapalenie kości, albo nawet nie chcę myśleć:( póki co dostała niesteroidowe środki przeciwzapalne i będziemy patrzeć co dalej:(

Może brykała za bardzo - duża jest i ciężka, ślisko było, to i mogła coś sobie zrobić. A to zapalenie kości to poważna sprawa?

 

A czy rodzice Uzuri byli badani na stawy, oczy i nie wiem co jeszcze????????

Duże rasy mają czasami kłopoty z dysplazją.....

Niewiele hodowców robi badania bo one są drogie....

U leosiów nie są to badania obowiązkowe (jak np. u goldenów), ale wielu hodowców jednak robi.

 

Wiolciu byli badani ale wiesz nawet oboje rodzice wolni od dysplazji nie gwarantują 100 % zdrowia potomstwa:( ale mam nadzieję że to tylko naciągnięcie:)

 

DPS-ia ja wolę mieć autko przy sobie bo zanim bym się doczekała coby mojny wrócił to prędzej śmierci;) niedźwiadek miziany non stop zaraz wrzucę jaką fotkę bo była uprzejma pozować do sesji;)

Moja koleżanka ma goldenkę po badanych rodzicach a dysplazja się pojawiła. Na szczęście wcześnie wyłapana, więc operacja była profilaktycznie i stosunkowo prosta. I psuka zdrowa na szczęście.

 

A po co miałabyś się doczekiwać autka, skoro masz w domu siedzieć i nosa za próg nie wyściubiać?

 

Te cuda to sama szyłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie lubię. Znaczy lubię wyłącznie na chlebie z masłem albo w naleśniku, a w cieście nie lubię. Bo ciasto dla mnie to ma być całkiem suche ywentualnie z kremem czekoladowym albo orzechowym. I tyle. A jeżeli nasączone albo z owocami albo z dżemem, to błe!

 

a ja lubię takie fajne wilgotne ciacha;)

 

No właśnie - miałam napisać, ale przecież wrzuciłaś. Cudo! I rzeczywiście bardziej niedźwiadek niż owca. Owieczka ma kręcone runo, a nie proste futro. No i ten pysior czarny!

 

miejscami lekko zakręcona:lol2:

 

Może brykała za bardzo - duża jest i ciężka, ślisko było, to i mogła coś sobie zrobić. A to zapalenie kości to poważna sprawa?

 

zapalenie chyba nie jest takie bardzo poważne w przeciwieństwie do uszkodzenia stawów czy dysplazji:(

 

A po co miałabyś się doczekiwać autka, skoro masz w domu siedzieć i nosa za próg nie wyściubiać?

 

czasem zachodzi nagła potrzeba wyjazdu niestety:(

 

Te cuda to sama szyłaś?

 

Agduś no proszę Cię Ty mnie chyba przeceniasz:rotfl: w jednej galeryjce na forum znalazłam namiary na dziewczynę która to szyje i wystawia na Allegro w całkiem rozsądnych cenach i niestety nie oparłam się pokusie:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny nie są kosmiczne naprawdę:) w końcu to ręczna robota i jeśli chodzi o aniołki to niepowtarzalna bo ponoć nie ma dwóch jednakowych;) ptaszki są np po 5 złotych sztuka i można brać pojedyncze albo w formie zawieszki z patyczkami jak ja:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Martusiu w imieniu psa;)

 

tu masz linka do aukcji ale widzę że się Aniołki wyprzedały :( ale jakbyś chciała to myślę że dziewczyna chętnie uszyje:) zostały ptaszki ale cóś zdrożały:lol2:

 

http://allegro.pl/sliczny-aniol-tilda-spioch-rekodzielo-45cm-i1446528396.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...