Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

(...)widziałam psiurkę - śliczności :D i jak urosła :jawdrop:
A gdzie się te owczo niedźwiadkowe śliczności ogląda?

W dzienniku czas się zatrzymał na Wielkanocy ubiegłego roku :rolleyes:, w suwaczku nic się nie przesuwa, a w Galeryjce każą mi podać wzrost i wagę... ...tylko czyją: moją, niedźwiadka, czy Wusi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia to GRATULACJE :)

 

Nooo a ja zapłaciłam w zeszłym miesiącu 2400 za przyłącze i nadal mam budowlany... Masakra.....

I na dodatek mamy takie spadki napięcia, że w gniazdku czasami mamy 160 zamiast 230.... I nawet piekarnik i indukcja czasami nie działa, albo fiksuje....

Pojechaliśmy do Enionu któregoś dnia, jak to wieczorem zamiast na 10 min do piekarnika włożyć ciasto francuskie było 2,5 godziny i jeszcze nie upieczone....

Jak coś piekłam albo muffinki albo pizze to wszystko pogaszone, światła telewizory komputer itd, siedzieliśmy o świeczce aby się coś upiekło w piekarniku... Masakra...

Dowiedziałam się , że linia nie jest przystosowana do tylu domów... , był robiona dla 5-6 domów 50 lat temu...

Nooo a ja mam wszystko na prąd....

 

 

Zdrowaś.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś budowlany mieć będziesz póki odbioru nie zrobisz:(

 

a co do spadków napięcia to zgłoś do Enionu na piśmie że masz takie spadki nie ustnie tylko na piśmie i domagasz się dostarczania prądu o napięciu 230, gdyż z powodu spadków napięcia awarii ulegają Twoje sprzęty, pismo oczywiście z potwierdzeniem więc najlepiej złóż osobiście bo jak Ci klęknie lodówka albo inny sprzęt elektryczny to będziesz mogła ich szarpnąć o odszkodowanie a Ciebie nie obchodzi że linia nie jest przystosowana - niech ją zmienią w końcu to oni wydawali warunki przyłącza i to oni zapewniali Cię że będziesz miała dostarczany prąd bo inaczej pozwolenia byś nie dostała

 

chyba zdrowa czasem pochrypię, czasem zakaszlę ale ogólnie nie ma tragedii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sesja owieczki;)

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0015.jpg

 

tutaj świetnie widać owcze futro;)

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0017-1.jpg

 

i jak zwykle jako uszczelka:lol2:

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0020.jpg

 

jeszcze z dwa są w galeryjce;)

 

A jaka jest rasa tej "przytulanki" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia poczytaj w umowie z enionem , nie tak latwo wyszarpac kase, u nas np co jakis czas wylaczaja prad , bywalo ze raz dziennie, ci co maja kotly na ekogroszek mieli problem ale elektownia im wskazala odpowiedni punkt w umowie i tam sa obwarowania jak dlugo nie ma byc pradu zeby sie upominac itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia ale co innego wyłączenie prądu całkowicie a co innego dostawa napięcia zamiast 230 to 160 bo takie huśtawki palą super wszystkie sprzęty:( bratowej mojej mamy tak spalili lodówkę i za dostawę napięcia innego niż umówione można ich już ścigać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...