Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-iu na National Geographic też jest podobny program - Zaklinacz psów wczoraj widziałam pierwszy raz i fajnie facet uczył ludzi jak traktować psy jak psy:)

 

Wiolu a może ona już ich znała??:)

 

Aguś może tylko pytali czy z hodowli bo rasowo wygląda:) a na pytanie czy groźna to jasne oczywiście:) moja póki co od czasu do czasu zainteresuje się jak ktoś koło drzwi przechodzi i idzie pofufać ale tylko tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

my mieliśmy takiego mieszańca pekińczyka z kundlem;) na plac wpuścił każdego, na pytanie Pusiu gdzie jest pani zaprowadził od razu na miejsce;) ale jak chciałaś wyjść z placu to od razu u nogawki wisiał:lol2:

 

moje bydle nie lapało za nogawki - nie musiał ;) stawał swoim wielkim cielskiem w bramie i nikt nie śmiał go ominąć :D

a był jednym z największych kaukazów w Polsce jak się kiedyś pzrtywitał z moją mamą - skacząc na nią - to myslałam że pozbieramy ją z kostki w kawałkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moja owca ma 4 miechy ale jak skoczy z radości albo rano żeby iść z nią na dwór to oczy wypadają z radości:lol2: duże psy fajne som;)

 

oj fajne fajne - przez mojego myslałam że zbankrutuje bo zjadał wiadro żarcia, zniszczył ogród, widząc psa przy bramie tak się na nią rzucił że ją wygiął a to brama przemysłowa jest i ma jakieś 6 metrów - takie było z niego bydle :yes:

mało ręki przez niego nie traciłam jak mnie pzreginił na spacerze jak sobie smycz zaplątałam dookoła nadgarstka a on zobaczył psa do którego zapragnął szybko dobiec i moja ręka na tym ucierpiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:

A po co chcesz "cieczki przemęczać"? :eek:

Przecie jak wet Ci tak mówi, to do Honolulu trza go pogonić razem z jego wiedzą!

Nie ma żadnej potrzeby przeczekiwać pierwszych cieczek.

W bloku to może będzie Ci łatwiej, ale w domku - bądź pewna, że bez względu na wszelkie przeszkody, będziesz miała na podwórku watahę wyjących, szczekających i gryzących się amantów, masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...