Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Was to nie zastanawia co się dzieję?????????????????

Jak u którejś z nas coś było robione to Wusia pierwsza tupała, piszczała, krzyczała a FOTY GDZIE????????

I trza było zaraz pokazywać.... A tu sprytnie wymyśliła sobie galeryjkę, do której to już od półtorej roku nie ma po co wchodzić... No dwa zdjęcia kominka i kilka Uzuri... no to i po co mamy tam wchodzić, jak nic nie pokazuje.... I tak poszło w zapomnienie...

Mieszkanie dawno sprzedane, nowi właściciele czekają... No niby tacy wyrozumiali, ale to po co by mieli kupować jakby im nie było potrzebne.... , a przeprowadzki jak nie ma tak nie ma, albo właśnie jest, tylko ta Pomarszczona ( ups ... już nie tylko Kudłata... ) nic nie mówi.... Nic się nie chwali...

A skoro ma być przeprowadzka to musi być jakoś urządzone... jakaś kuchnia, jakaś łazienka, jakaś toaleta, jakieś podłogi czasami schody, albo i drzwi też mogły by być....

 

Mówię Wam.... to wszystko grubymi nićmi szyte.... Jak nic...

Nooo szkoda, że mam gorączkę to bym inspekcje zrobiła....

A może ja już bredzę, bo mam gorączkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo sraty taty... A psu to robić zdjęcia się dało i aparat był i kabel był.....

Nooo i zawsze wieczorem chociaż zajrzała a tu cisza jak makiem zasiał...

I kto tak potrafi milczeć...????????

Nooo chyba, że nie Wusia......

Nas zadręczyłaby o zdjęcia, relacje co słychać....

 

Wuśka czerwona kartka......

Noooo chyba, że w ciąży jest to można było by jej ciut wybaczyć... ale nie wszystko....:mad:

 

 

Nic laski jutro ostatni dzień miesiąca więc w/g mnie się przeprowadzają... jak nic.... W końcu muszą kiedyś opuścić mieszkanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... cierpliwości :)

 

już mi się skończyła ;)

 

Mnie też...

Ja z tych bardziej wyrywnych....

A kompa po przeprowadzce miałam zamontowanego w tym samym, ewentualnie drugim dniu.... I znać, że żyję dałam....

A Ty Wusia żyjesz czy jak...

Piśnij choć słówko, bo normalnie nam słów już brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...