Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Pitu, pitu Zofia śpi tu." To cytat z "Kocich historii" - ulubionych książek moich dzieci (wszystkich trzech sztuk).

A my nie dostaliśmy jednego rozliczenia i nie możemy wysłać PITa. Szkoda, bo nam się trochę kasy dostanie oborotno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 dni sie czeka na VAT chyba, ale jesli masz wszystko dobrze wypelnione to moze sie panie wyrobia wczesniej.

 

 

masz nieaktualne dane, 4 miesiące i nie liczyłabym na to,że panie sie wyrobią wcześniej,nawet jeśli się wyrobią przelew puszczą w ostatnim ustawowo dniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nieaktualne dane, 4 miesiące i nie liczyłabym na to,że panie sie wyrobią wcześniej,nawet jeśli się wyrobią przelew puszczą w ostatnim ustawowo dniu

HA! To jednak wyjdę na zero! Bo 4 miesiące miną dokładnie 29 kwietnia.:D Zdążę sprawdzić czy dostałam przelew i zrobić powrotny od razu ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zwrotem VAT-u to zależy ja poprzednio dostałam w 3 miesiączki niespełna;) złożyłam na koniec grudnia a jakoś kole połowy marca już były pieniążki na koncie:) ale to panie chyba uciekały przed zwrotem dochodowego:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zwrotem VAT-u to zależy ja poprzednio dostałam w 3 miesiączki niespełna;) złożyłam na koniec grudnia a jakoś kole połowy marca już były pieniążki na koncie:) ale to panie chyba uciekały przed zwrotem dochodowego:lol2:

 

to ja nie prędko dostanę :lol2: ;) oj minie kilka miesięcy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie to chyba ktoś przeklął:(

 

miałam takie piękne plany na dzień dzisiejszy i jadę sobie rano podrzucić dziecię moje osobiste do mojej mamy coby te plany realizować

 

po drodze przejeżdżam kole mojej siostry z którą mieszka nasza babcia

 

widzę troje obcych ludziów pod bramą i czwartego ludzia wyłażącego z furtki

 

do razu po hamulcach bo wiedziałam że babcia sama

 

wpadam do siory babcia na stołku nad nią sąsiad stoi

 

pytam co się stało - sąsiad że się babcia przewróciła i na jego oko złamała szyjkę kości udowej

 

i zaczęła się jazda na maksa :(

 

moje piękne plany poszły się paść bo wróciłam ze szpitala przed 13-tą po tym jak przy użyciu pogotowia odstawiłyśmy babcię do szpitala, odwaliłyśmy badania i tak dalej

 

oczywiście doświadczony felczer się nie pomyli i pan doktor do mnie z pytaniem czy wyrażam zgodę na wszczepienie babci endoprotezy stawu

 

jakby co to będzie na mnie:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...