Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś raczej żadnego bo doktor powiedział że to w zasadzie jedyny sposób leczenia:(

 

Zuzanko jeszcze jak nie dobrze moja babcia ma naprawdę trudny charakter i narobiła nam wszystkim takiego kłopotu przez własną głupotę że bardzo mnie łapy świerzbiły żeby jej jeszcze drugą za karę złamać:mad:

 

Rasiu wyraziłam bo jak pisałam wyżej lekarz powiedział że to w zasadzie jedyny sposób, tego lekarza znam wszystkie pacjenty się bardzo dobrze o nim wypowiadają, babcia leży u nas na miejscu, lat ma skończone 85, a co do terminu to jeszcze nic nie mówili ale chyba szybko bo intensywnie ją doili z krwi na wszelakie badania, łącznie z wymazem z nosa jutro może siora coś więcej się dowie

 

Wiola bardzo niedobrze tym bardziej że mnie takie atrakcje średnio wskazane są:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś raczej żadnego bo doktor powiedział że to w zasadzie jedyny sposób leczenia:(

 

Zuzanko jeszcze jak nie dobrze moja babcia ma naprawdę trudny charakter i narobiła nam wszystkim takiego kłopotu przez własną głupotę że bardzo mnie łapy świerzbiły żeby jej jeszcze drugą za karę złamać:mad:

 

Rasiu wyraziłam bo jak pisałam wyżej lekarz powiedział że to w zasadzie jedyny sposób, tego lekarza znam wszystkie pacjenty się bardzo dobrze o nim wypowiadają, babcia leży u nas na miejscu, lat ma skończone 85, a co do terminu to jeszcze nic nie mówili ale chyba szybko bo intensywnie ją doili z krwi na wszelakie badania, łącznie z wymazem z nosa jutro może siora coś więcej się dowie

 

Wiola bardzo niedobrze tym bardziej że mnie takie atrakcje średnio wskazane są:(

 

To co piszesz brzmi bardzo rozsądnie... oprócz łamania Babci drugiego biodra oczywiście! ;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia ano całe takie moje życie jak nie urok to przemarsz ruskich wojsk:( już mieliśmy biedę całą moją rodzinką rozplanować dni tak żeby wszystkie dziecka opiekę miały bo i siostry i moje chorawe i do przedszkola nie chodzą, wszystkim nam tyłka koszula dogonić nie może i jeszcze babcia która znając jej charakterek to nas wszystkich zdoła wykończyć:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia jak słowo daję to by jej się należało:mad: ma zawroty głowy i początki parkinsona to zamiast wstać, zjeść śniadanie, wziąć leki poczekać aż zadziałają to ona od razu po wstaniu z łóżka założyła jakieś rozdeptane buciory których nie zawiązuje notorycznie i polazła na dwór i się wyłożyła:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia ja babci też rehabilitacji nie zazdroszczę http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif tu ma pecha bo ma wyjątkowo wredne i wyrodne wnuczki które nie pozwolą jej leżeć nic pond to co każe lekarz a jak znam moją babcię to ona pewnie już planuje leżeć sobie w łóżeczku dożywotnio a my żebyśmy wkoło niej skakali:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś odizolować trudno by my to wiesz jeden drugiemu pomaga jak mnie pożarło to moja siora z mamą na uszach stawały coby moje chłopaki mogły prawidłowo funkcjonować ja teraz też siostrze muszę pomóc a morderstwo moi już wywietrzało bo tak skutecznie zajęłam rączki że ledwo nimi ruszam:lol2: a z szantażem to wiesz nie do nas;) moja siora piguła ma przerobione takie chwyty pacjentów zresztą ma tyle obowiązków że już naprawdę nie ma czasu niańczyć leżącej babci, a ja jestem wredna i tyle a czasu też nie mam więc jak będzie pozwolenie od lekarza że ma wstać to wypad z wyra i koniec:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś odizolować trudno by my to wiesz jeden drugiemu pomaga jak mnie pożarło to moja siora z mamą na uszach stawały coby moje chłopaki mogły prawidłowo funkcjonować ja teraz też siostrze muszę pomóc a morderstwo moi już wywietrzało bo tak skutecznie zajęłam rączki że ledwo nimi ruszam:lol2: a z szantażem to wiesz nie do nas;) moja siora piguła ma przerobione takie chwyty pacjentów zresztą ma tyle obowiązków że już naprawdę nie ma czasu niańczyć leżącej babci, a ja jestem wredna i tyle a czasu też nie mam więc jak będzie pozwolenie od lekarza że ma wstać to wypad z wyra i koniec:)

Dobre masz nastawienie, a Babcia z "charakterkiem" to tym bardziej sobie poradzi...;):)

no już wiem Rasiunia jutro będą babcię moją oprawiać:)

 

Dobrze, że szybko.:) Gorzej, że nie wiesz co jej wstawią... ja się tylko domyślam.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś Rasia ja to mam dobre nastawienie bo już kilka razy mnie kroili to wiem że jak raz warto wtedy słuchać doktorów jak z wyra zwalają;) jak wstaniesz jak każą mimo że boli jak nie wiem co to szybciej zdrowiejesz:)

 

Rasia mówisz że jakiś badziew??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...