Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

taaaaaaaa cierpliwość u mnie jak Ocean Spokojny;) dzisiaj odwiedziłam babcię w porze obiadku zażyczyła sobie żeby ją karmić doooooooobra niech będzie ale coś tam zaczęła kaprysić że ona nie ma ochoty na jedzenie - jedno wredne spojrzenie i babcia wszamała cały obiadek śpiewająco:lol2: już dzisiaj ją postawili do pionu a od jutra możliwe że będą ją prowadzać;)

 

dzięki Kochani za dobre słowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie materiał Rasieńko to podobno taki typ ednoprotezy wszczepili że nachmiast wykopują z wyra;) a za co brawo cały czas powtarzam że dysponuję wrodzonym okrucieństwem:lol2: nawet mój siostrzeniec który w domu każdy syrop popić musi u mnie leki łyka bez mrugnięcia, moja siostrzenica która z rosołu z makaronem wyjada makaron u mnie wcina łącznie z rosołem bez żadnej zachęty:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś nie że się nie nadaję tylko że się nie daję;) i nie robię Mu np codziennie zupy pomidorowej albo grzybowej:lol2: aczkolwiek raz Mu się udało zjeść pomidorową trzy razy w ciągu jednego dnia - najpierw w przedszkolu, potem u mojej mamy a na koniec jeszcze w ramach domowego obiadku poprosił o pomidorową oczywiście nie przyznając się do wcześniejszej konsumpcji;) ale widać dziecku potrzebny był potas:)

 

Martusia a to czasem trochę trzeba podstępu użyć;) kiedyś chciałam żeby kefiru spróbował prośba nic, groźba nic wystarczyło zabronić:lol2:powiedziałam że nie wolno Mu wypić mojego kefiru a ja idę do łazienki i żeby tata pilnował wracam a moje dziecię łącznie z nosem w kefirku utaplane tak szybko mi podpijał:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jakby miały trzy latka to spokojnie by się dały:lol2: a ja w ten sposób przemycam Młodemu coraz różne smaczki aczkolwiek moje Młode czasem mnie nieźle potrafi zaskoczyć;) raz wpadł na pomysł jak czosnek obierałam żeby dać Mu ugryźć ząbek czosnku, uprzedziłam lojalnie że to piecze, chciał, dałam ugryźć, z wrzaskiem pognał po pice ale nie wypluł i teraz zawsze jak obieram to musi ugryźć i biegnie po picie ale już bez wrzasku:lol2: i pożera kawałek czosnku , dobrze, zdrowo;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Wusia to już? :o już, już?

No to czekam na focie łazienki, bo namacalnie i naocznie na razie nie moge:(

 

Babia niech się nie opierdziela, bo jak się zależy, to już nie wstanie, ode mnie tez jej daj kopniaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...