Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martusia fotki łazienki mam w kompie, fotków reszty nie ma i pewnie nie będzie z racji tego że pokazywać nie ma co bo nie jest tak pięknie jak u Was jeno grat na gracie siedzi no może jeszcze kuchnię pstryknę jak ją troszku odgruzuję;)

 

wróciłam całkiem całkiem no chyba że mój nowy dostawca netu będzie sobie żarty stroił;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chociaż jedna Lidzia się ucieszyła bezinteresownie;)

 

czasu mi brakuje jakaś niezorganizowana jestem:( ale coś tam marudy Wam wrzuciłam:) od razu mówię że macie dzięki Kasi która w odpowiednim czasie pyknęła fotki;)

 

babcia jak gwiazda teatralna ma kaprysy ale raczej ćwiczy chodzenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuśka zołzo!!!! dawaj więcej fot a nie jedną łazienką nam tu oczy mydlisz!!! ;)

Otóż to!

Oczy to się mydli w łazience, a nie łazienką:evil:

Dawaj foty i ...nie wysługuj się Kasią:p

(i powiedz jeszcze jak grać w tą ruletkę po lewej, żeby wygrać wstęp do "Galeryjki":rolleyes:)

 

Pozdrowionka dla babci,

chociaż... w twoich klimatach powinienem raczej napisać: daj od nas kopa babci! (no... motywacyjnego) ;)

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitusia więcej fot niet póki co:( może we sobotę jak kuchnię odgruzuję to zrobię fotki a reszty nie ma co fotografować bo wszędzie wory z ciuchami wszystko porozwalane jak po przejściu tajfunu:( jak małż pralnię skończy i wstawimy tam szafy z odzysku i trochę się dół opróżni to jeszcze coś pstryknę;)

 

znaczy łazienka ble tylko kinkiety ładne;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, Yetuś ale słowo że nie mam:( zresztą mebli nowych ładnych nie mam, firanek nie mam no nie ma co pokazać - u mnie przypadkowa zbieranina różnych starych okazów ale mnie to nie rusza bo ważne że mieszkać się da jeno chwalić się nie ma czym:(

 

a za komplementy dziękuję i nie wysługuję się Kasią jeno oddaję sprawiedliwość autorce zdjęć:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitusia więcej fot niet póki co:( może we sobotę jak kuchnię odgruzuję to zrobię fotki a reszty nie ma co fotografować bo wszędzie wory z ciuchami wszystko porozwalane jak po przejściu tajfunu:( jak małż pralnię skończy i wstawimy tam szafy z odzysku i trochę się dół opróżni to jeszcze coś pstryknę;)

 

znaczy łazienka ble tylko kinkiety ładne;p

 

Ty mnie tu za słówka nie łap cooo ? no!

 

Bardzo się ciesze, że jesteście na swoim, nie wazne jak.. ważne że na swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...