Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Martusia toż pisze że ją odgruzuję w sobotę i zrobię fotki;) dzięki Martusiu lubię moją łazienkę tym bardziej że wszystko co jest w domku wykończone to robota mojego małża:) oprócz mebli w kuchni wszyściutko sam zrobił;)

 

Nitusia z czegoś trzeba żyć;) mnie zupełnie nie przeszkadzają braki w umeblowaniu i innych rzeczach ważne że u siebie wreszcie a reszta to powolutku co jakiś czas sobie kupię coś nowego i wypełniam małe dziurki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yeti tylko mi nie mów że znowu posiałeś hasło:mad:

...ups, chyba muszę jednak zwiększyć dawkę Ginkgo biloba, bo ja przekonany byłem, że wtedy nie dałaś tylko kazałaś mi szukać obrazków na poprzedniej stronie...:confused:

No chyba, że hasłem jest ten numerek do ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia bo zaczęło się od tego że mój małż zakumać z kolorami nie mógł i dobra Kasia się zlitowała i narysowała mu te kolorki i narysowała je bardzo pięknie z wnęką przy lustrze i inkszymi ładnymi rzeczami ale na pewne rzeczy miejsca było mało:( i tak łącząc piękne ( to Kasi ) z pożytecznym ( to małża ) powstała łazienka;)

 

Yetek masz sklerozę ja Ci mówię:p

 

oooooooooo Lesiu się odnalazł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetek masz sklerozę ja Ci mówię:p

No nie wiem czy powinienem ci wierzyć, choć prawdę mówiąc podejrzewałem to już wcześniej :p

(na prawdę nie pamiętam, żebym dostał :p, nawet pocztę sprawdziłem :rolleyes:)

 

...teraz to dostałem - idę do łazienki ;)

 

 

Wróciłem i... jestem pewien: nigdy wcześniej tam nie byłem.

Wyjścia są dwa:

- albo list z hasłem na poczcie zaginął, albo

- to nie ja mam sklerozę :p

 

...a łazienka rzeczywiście superek :) - chyba jeszcze się wrócę posiedzieć.

Nie wchodzić - zajęte :rolleyes:;)

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu no widzisz teraz już wiesz;)

 

Yetek ale no wiesz ja drzwi jak widać w łazience nie mam to co nie krępujesz się:lol2:

 

Zuza kuchnie postaram się zapodać jutro:)

 

DPS-ia ściany jak ściany szorstkie i pomalowane;) a okna pińcet razy widziałaś bo orzechowe są a żadnego wystroju w nich nie ma poza starymi roletami w salonie, starą firanką w kuchni i starymi zasłonkami w małym pokoju, które pasują jak krowie skrzydła ale coś tam zasłaniają;)

 

a ponieważ jak sama napisałaś nie interesują Cię moje worki i klamoty to tym bardziej pokazać nie ma co bo to główny widok u mnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetek ale no wiesz ja drzwi jak widać w łazience nie mam to co nie krępujesz się:lol2:

Przecież nie mówiłem, że kupę będę robił. Posiedzieć tylko chciałem. Chociaż na prysznic z hydromasażykiem to miałem chęć :rolleyes:, ale nie chciałem ci futrem nowiutkiego brodzika zapchać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...