Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

biję się w pierwsi i kajam no nie ma kiedy zrobić fotek taka pogoda że na dworze siedzę cały czas a że sił mało i życie mnie meczy to zrobienie tego co zaplanuję pół dnia mi zajmuje:( ale wsadziłam dwie boróweczki amerykańskie wytyczyłam ogródeczek i poczekam czy się sam skopie;) pograbiłam trawniczka trochu

 

Kakusku ano mieszkam;) ale jakoś nie widzę żebym więcej czasu miała:rolleyes: a co do ogrodu to tylko z tyłu mogę coś dłubać bo z przodu to mam jeszcze góry i doliny i raczej jeszcze sporo czasu upłynie zanim się ten stan zmieni bo w środku na górze robota pilniejsza mężowi a ja jakoś specjalnie ostatnimi czasy do łopaty się nie nadaję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie świeciło przed południem. Potem się wyłączyło, za to wentylator ruszył na całego aż przywiał czarne deszczowe chmurzyska.

 

Byłam w galeryjce, widziałam. Łazienka bajerancka - nasze dzieci byłyby zachwycone, bo lubią takie luksusowe klimaty... Może lepiej nie przyjedziemy do Was, bo znów zaczną marudzić, że Wasz domek ładniejszy od naszego...

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przez większą część dnia w rozjazdach byłam jak wróciłam po 17 to już miałam dosyć wszystkiego:( zakupiłam sobie czerwoną porzeczkę i agrest na pniaczku miałam zamiar posadzić no kiedy jak wróciłam lało jakby się wściekło:( i sadzenie do jutra odłożone:(

 

dobry news to taki że małż był łaskaw skopać mi mój mały kawałeczek pod warzywniaczek:lol2:

 

nie wiem kiedy dół ogarnę do fotków ale może chociaż przed linczem mnie uchroni jak Wam jutro pokażę pralnię wydzierganą przez małża co;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w galeryjce, widziałam. Łazienka bajerancka - nasze dzieci byłyby zachwycone, bo lubią takie luksusowe klimaty... Może lepiej nie przyjedziemy do Was, bo znów zaczną marudzić, że Wasz domek ładniejszy od naszego...

 

Aguś coś Ty brała Słońce że takie herezje wypisujesz:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko chwilkę nie zaglądałam a ona już się przeprowadziła i ma łazienkę wykończoną to nie to ja w czarnej dupie nadal jestem jak nic....

 

Monia ale Wy już cale poddasze wydziergaliście a mój małżon dopiero pierwsze pomieszczenie kończy;) a poza tym wiesz jak masz prywatnego fachowca to go gonisz i dusisz coby zrobił;) a jak jeszcze prywatny chce mieszkać bardziej niż ty to już robota w rękach się pali:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...