Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś bój się Boga czego nie macie łazienki:jawdrop: a u mnie żadne luksusy zwykłe niedrogie rzeczy najdroższy z tego całego interesu był kibelek licząc ze stelażem i płytki z uwagi na ilość;) robocizna za żarcie że tak powiem:lol2:

 

dziękować Gwoździczku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam... nadrobiłam zaległości...

Łazienka ładna.... :) Tylko dlaczego myślałam , że ona jakoś w szaro błękitnym kolorze będzie.... nooosz.... starość nie radość....

 

 

..........ale nie odpuszczę... a gdzie resztę fot?????????????????????

Tobołki i żarówki na kablu nikomu nie dziwne... mam taki żyrandol do dziś... tobołki towarzyszyły nam przez ładnych kilka miesięcy.... A ogródek... a salon, a obudowa kominka....

Foty....., gdzie foty????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogródek no właśnie przez ogródek to mnie sił brakuje niby żadna ciężka robota a jednak:( przyleciawszy z wywieszonym jęzorem po 17 do domu pognałam zakopywać wczorajsze i dzisiejsze łupy;) wczorajsze agrest i porzeczka na pniaczku a dzisiejsze to wykopane u babci dwie sadzonki żółtej porzeczki to krzaczor będzie ale odmiana fantastyczna:) - dwie były to zakosiłam dwie a co:lol2: wróciłam po 19-ej i dziecku kolacyjkę, wstawić obiadek na jutro zdjąć jedno pranie suche wrzucić nowe do prania i mamy tą godzinę:(

 

jutro nic nie zrobię bo nie wiem do której pracować będę - ludzie ja miałam mieć więcej czasu a normalnie tak ganiam że własny tyłek przegonić mogę:(

 

DPS-iu jak polezę po pranie za trochę to postaram się nie zapomnieć aparatu:)

 

Wioluś ogródek to za dużo powiedziane kawałek skopanego warzywniaka i 6 sadzonek:lol2: obudowa kominka nie skończona bo granitu brakuje a salon no jest zagracony niemiłosiernie ale jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widzisz skleroza ze mnie czarna też była;) u nas było sobie PSB no i sobie wymyślili Mrówkę otworzyć a ja tam tylko po sznurek do wieszania prania tam wlazłam a wylazłam z krzaczkami:lol2: małż się wykazał refleksem i instynktem samozachowawczym bo nawet słówka nie pisnął na widok badylków w moich rękach:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no każdy agrest ma kolce:) ale kolce to mała cena za podjadanie agrestu tym bardziej że taki szczepiony to się rewelacyjnie skubie bo przy takim krzaczastym agreście to kolce rzeczywiście mocno utrudniają konsumpcję:) ja się załapałam tylko na 2 boróweczki:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borówek posadź sobie więcej. I dobierz odmiany tak, żeby dojrzewały po kolei. I wykop wielkie doły, zasyp kwaśną zmienią i torfem i dopiero sadź. Warto!

 

A'propos łązienki - ja nie mówię o cenach. Masz inne niż my. Masz panel (my zwykłą słuchawkę). A dzieciom zawsze podoba się coś, czego nie mają. Np. u shell Wero była zachwycona, że pokoje dzieci są takie małe, bo ona ma za duży!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś no dwie mam i każda inna to nie będą razem owocować, spore dołki wykopałam i kwaśnego torfu nawaliłam na dno dosypałam jeszcze ziemi z torfem to może im dobrze będzie

 

z łazienką pod takim kątem to fakt przeważnie u tego drugiego fajniejsze bo inne;)

 

Martusia akurat w Sosnowcu kupowałam ale już chyba na sam koniec trafiłam bo były tylko dwie odmiany i w sumie może z 5 doniczek:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...