Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no każdy agrest ma kolce:) ale kolce to mała cena za podjadanie agrestu tym bardziej że taki szczepiony to się rewelacyjnie skubie bo przy takim krzaczastym agreście to kolce rzeczywiście mocno utrudniają konsumpcję:) (

...a ja mam porzeczko-agrest

...bez kolców:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia no do Gliwic mi nie było po drodze bo ode Zabrza jechałam:(

Yetek a jak on smakuje i jak się go rozmnaża;)

Jest duży jak agrest i smakuje ...chyba trochę jak porzeczka ;), chociaż dobrze nie pamiętam, bo rok temu go jadłem :p.

No a rozmnaża się przez ukorzenienie badyla :). Jak będziesz jeszcze kiedy "ode Zabrza" jechać (na Gdańsk) to wdepnij:lol2:.

Większy problem z przesłaniem tego niż z ukorzenieniem.

Nawet teraz coś wybujałego czeka w doniczce na litość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia z moich wyliczeń to Gliwice za Zabrzem są nie:) jak dobry to czemu go nie rozmnożyć:) o posiadanie tej żółtej porzeczki zadbałam coś dwa latka temu już :lol2: przykopana gałązka i już jest rozsadka;)

 

Lesiu Ty się nie śmiej Ty pomóc przyjedź;)

 

Yetek no weź szynkę kurier dowiózł a badyla by miał nie dowieźć:p Brazula Agdusi ostatnio całe pudło badylów wysłała:lol2: ja litościwie do serca przygarnę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę takiego porzeczkoagresta poszukać, skoro dobry. U mnie jakoś agresty nie chcą rosnąć. Porzeczka nawet już owocuje, a agresty marnieją. Że już nie wspomnę o forsycji! Znaczy nie o owocowanie się jej czepiam, ino o kwiatki, którym ma tyle, co kot napłakał. wszędzie dookoła w ogródkach forsycje już kwitną, a moja ma dopiero pączki kwiatowe na jednej gałązce, a na pozostałych od razu liściowe. Co z tą cholerą zrobić??? Już drugi rok taki numer robi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Zuzanka pędziwietrze:)

 

Aguś u mnie to jeszcze nie wiem czy agrest będzie rosnąć czy nie zobaczym:)

 

Nitusia no wiesz przestań już:oops:

 

Martusia no ale ja nie wiem co ona jest za porzeczka a ta którą sobie przykopałam i teraz przesadziłam to wiem że jak owocuje to mało liści widać tyle owocków jest, że słodziutka i przepyszna też wiem, chrzanienia z tym nie było jeno gałązkę do ziemi przygiąć i ziemi sypnąć;) a co do zbiorów hurtowych to hmmmmmmm nie widziałaś możliwości mojego dziecia jeśli chodzi o wchłanianie porzeczek i agestu:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia nie mam fioletowego pojęcia co za gatunek bo on sobie u babci rośnie odkąd pamiętam:)

 

 

Gwoździczku specjalnie dla Ciebie awatarek na żywo;)

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0048a.jpg

 

http://i968.photobucket.com/albums/ae169/wumurator/psiak/DSC_0050a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...