Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jak u niej z posłuszeństwem? Bo Emi jest pod tym względem fantastyczna! Popisała się ostatnio w Opolu u Shell. Małgo staje przed Emi.

- Siad!

- Cooo?

- Siad!!

- Aaaa, o to ci chodzi???

- Siad!!!

- No wiem, chcesz, żebym siadła, ale co mi z tego przyjdzie?

- Siad!!!!

- Nie opłaca mi się po prostu... No sorki...

Małgo wędruje do stołu, bierze kawałek kabanosa.

- Siad!

- Siedzę!

- Leż!

- Leżę!

- Siad!

- Siadłam zanim to powiedziałaś! Dajże wreszcie tego kabanosa!

- Leż!

- Położyłam się, zanim pomyślałaś o tym!

Małgo rzuca kabanosa na podłogę.

- Nie wolno!

- Tego nie lubię! Posłucham, bo państwo Alfa patrzą...

- Masz!

- Mniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siad ma opanowane nawet jak nic w łapie nie mam to siada od razu, leżeć tak w 30 % na 100, że michy nie wolo ruszać to zatrybiła najszybciej:rotfl: ale oglądanie co wyczynia jak nie pozwalam jej michy ruszyć to się do kabaretu nadaj:rotfl: biega siada prosi jedną łapą, potem drugą łapą, potem obie podnosi no po prostu jazda na maksa:lol2: ogólnie przekupstwo się u niej najlepiej sprawdza a na widok jabłka to tak cudowny słuch ma i posłuszeństwo że klękajcie narody:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia skrzynke masz zapchana, wyslij mi swoj nr telefonu, bo mam interes ;)

 

A ile Wusia może straaacić ... no sorki, tak mi się skojarzyło :rolleyes:

Nasza psuka w zależności od tego, co akurat proponujesz do żarcia albo odwala od razu cały repertuar z dawaniem głosu włącznie, albo robi to po kolei na rozkaz ! Pod tym względem wykazuje niebywałą wręcz inteligencję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza psuka w zależności od tego, co akurat proponujesz do żarcia albo odwala od razu cały repertuar z dawaniem głosu włącznie, albo robi to po kolei na rozkaz ! Pod tym względem wykazuje niebywałą wręcz inteligencję!

 

 

Moja też tak ma... ale w mieście już nawet nie wie gdzie jest i jak ma się zachować... Nooo księżniczka ze wsi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka sorki już opróżniłam ale dopiero teraz doczytałam bo w pracy nie mam jak:(

 

Małgoś pokazywałam stronę albo dwie do tyłu;)

 

Brazula moja to taka cwana że jak pójdzie na dwór i wróci od razu jak ją zawołam to leci biegiem do kuchni siada koło michy z owocami i czeka na nagrodę w postaci jabłka ale jak ogłuchnie i trzeba pińcet razy ją wołać to nie idzie po jabłko wie bydle że źle zrobiło:lol2:

 

Wiola bo ją tak na tej wsi więzisz:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Malcia Malcia widać że obrazki jeno oglądasz;) a tekstu nie ruszasz:P fotki były robione w czasie jak się kuchnia robiła więc trzeba było zastawić nieco okno żeby nie było widać że kuchnia gotowa stoi ze sprzętem zanim się nie przeprowadziliśmy:) teraz zresztą też wisi sobie jakaś przedpotopowa firanka bo docelowo ma być roleta rzymska a że kasy nie mam na nią to w żadne inne wisielce okienne do kuchni nie inwestuję spokojnie czekam aż będę mogła sobie powiesić w oknie to co mam zaplanowane:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś Ty cierpliwa Wusiu .Prawie każdy ma w domu górę rzeczy tymczasowych. Nie daj się wciągać w dyskusje;)

fajna ta łazienka, ale zanim ja zobaczyłam to nie wiem ile prób hasła wykonałam. Chyba któraś literka mi nie zaskakiwała, jednak z uporem maniaka wklepywalam to hasło, którego byłam najbardziej pewna i w końcu wlazło.A może udało mi sie przekonać komputer, ze to jest właśnie prawdziwe hasło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia zgubiłam się:lol2: co Ty wolisz w łazience;)

 

Myszolku ja w zasadzie prawie wszystko mam tymczasowe co zupełnie nie psuje mi radości zamieszkiwania w domku:) nie wiem co z tym hasłem może faktycznie klawiaturka Ci psoci:( łazienka taka normalna mam nadzieję że mi się nie znudzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...