Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Beciu i Wam życzę wesołych zdrowych Świąt:)

 

aaaaaaaa Lesiu to późna pora i przepracowanie;)

 

Yetuś a no tak się popełnia baranka;) kupuje się foremkę w Lidlu, bierze dwa jajca, pół szklanki mąki, pół szklanki cukru i pół łyżeczki proszku do pieczenia:lol2:

 

i wyłazi cóś takiego;)

 

DSC_0061a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny baranek! Ja w tym roku pierwszy raz w życiu zaszalałam i popełniłam tort, a nawet dwa! Można by rzec, że zaczęłam piec, gdyby nie akt, że nie zamierzam kontynuować regularnie, a jedynie od okazji do okazji. To może i baranka kiedyś popełnię? Bo babki na święta (piaskowej) nie popełniłam tylko przez ten (piiiiii) perz.

 

Wusia, co zostawiliśmy??? Kurde, ostatnio ciągle siejemy! U shell został konik i szczotka do włosów, u teściowej o mało co moja kurtka, a co u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że też ja mam daleko do tego Lidla ;)

dobry był :rolleyes:

I ty się z jednej strony ciesz....

Wszystkie mniejsze i większe markety i dyskonty zabijają mały handel... I gdzie ci ludzie co zatrudniają siebie i sprzedawców mają po latach iść do pracy.... i na dodatek w małym sklepiku wszystko kupiłeś i to świeże..., pani złego nie sprzedała, a w marketach czy dyskontach... Ach szkoda gadać... choć ja lubię kupować soki, nabiał, warzywa czy piwo w dyskontach... Wędlinę kupuję w dawnym moim mieście, bo u siebie nie znalazłam sklepu godnego zaufania i z dobrym zaopatrzeniem.... a marketów i dyskontów to jest po kilka na jednej ulicy i dalej nowe się budują w pobliżu.... :(

Ach ta nasza polityka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś różową opaskę na włosy;) ale widać właścicielka nie odczuła chwilowej straty zbyt boleśnie:lol2:

 

Leszku a to tak jak się wycina z kontekstu:P nie wiem czy dobry był bo stoi dalej szkoda mi go zjeść:rotfl:

 

Wiolcia z tymi marketami i małymi sklepikami to jak zawsze kij ma dwa końce owszem w sklepiku teoretycznie świeższe ale też i odpowiednio droższe, mniejszy obrót muszą sobie rekompensować większą marżą normalne że coś za coś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusiu kochana, uznajmy, że dzisiaj jest 12 lub najpóźniej 13 marca, dobrze? ;)

 

SERDECZNIE GRATULUJĘ PREPROWADZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO WAS PODZIWIAM, ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE I CĘŻKĄ PRACĘ JAKĄ WŁOŻYLIŚCIE I CAŁY CZAS WKŁADACIE W TEN CUDOWNY DOM!!!! ŻYCZĘ, ABY MIESZKAŁO SIĘ WAM JAK NAJPIĘKNIEJ!!!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...