Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś toż przekonuję - biorę do łapy, głaskam i mówię że cicho mają być;)

 

Nefcia no ładne są ale nie tak piękne jak poprzedni miot:( może mimo wszystko trzy maluchy znajdą domek;)

 

Lidzia kcesz jednego:rotfl:

 

Zuzanko no wiesz Ciebie kobietę w poważnym stanie za świnię wziąć kto by śmiał;) jak się macie z Jego Wysokością:)

 

cześć DPS-ia no fajne zwłaszcza ten mały czarny pociesznie wygląda - jak nietoperz bez skrzydeł;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia skąd wiedziałam:rotfl: a co beżowego byś chciała??:)

 

Agduś kiedy on nie jest rudy na zdjęciu tylko tak dziwnie wygląda:)to taki dziwny odcień beżu powiem szczerze ze takiego nie widziałam jeszcze jak się urodził to myślałam że szary będzie taki jaśniutki że aż popielaty a tu zrobił się beżowy:) ten mały czarny nietoperz też mnie kusi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia nie wiem czy małż odda beżowego;) ale jak to Nefcia napisała wszystkie są przekochane i każdy jest inny znaczy zwijaj dziewczyny i za niecałe 7 tygodni przyjeżdżaj obejrzą koty może któryś przypadnie im do gustu na wypadek jakby małż beżowego nie oddał:lol2:

 

Nefcia fakt słodkie są i strasznie pocieszne a ruchliwe już takie że matko strach się bać co będzie jak oczka otworzą;)

 

cze DPS-iu fajne że zaglądnęłaś:)

 

z wieści budowlanych obrzeża się zakopały w czwartek podobno ma się ziemia z przodu równać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa stara jak świat... - trza było nie kłapać tylu łgarstw :p

(...)Najsurowiej karano krzywoprzysięstwo. Gdy któryś bóg miał przysięgać, Iris tęczoskrzydła posłanka, zlatywała po wodę Styksową. Albowiem na krańcu świata mieszka straszliwa Styks, najstarsza córka Okeanosa. Z dala od bogów ma swoje domostwo w wysokiej pieczarze skalnej, którą dokoła otaczają pod niebo sięgające srebrne słupy. Iris w złoty kubek nabiera wody Styksowej, co wypływa z onej skały. Przysięgający wylewa wodę na ziemię. Jeśli złamie przysięgę, musi cały rok leżeć bez tchnienia w odrętwieniu podobnym śmierci, a gdy się zbudzi po roku, czeka go jeszcze dziewięcioletnie wygnanie.(...)

Cieszcie się, że wam leżeć w odrętwieniu nie każą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...