Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, widziałam takie hamaczki. Fajna sprawa. Jeno kiedy ja bym w takim leżała? Chyba jednak nie opłaca mi się ta inwestycja.

Chwasty rosną jak hatifnaty. Nie wyrabiam się. Powinnam pielić codziennie. Tylko co wtedy z innymi robotami?

 

HA !!!! I to jest właśnie argument przemawiający za tym żeby mieć dom ino na weekendy. Przynajmniej jak chwasty rosną to tylko dwa dni w tygoniu je widzę a nie codziennie mam te mendy przed oczami ;)

Pozdrawiam ze słonecznej Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fajne i bardzo różne te hamaki... już za 150 kupisz i za 600-700zł też... To zależy jaki i za ile chcesz i czy z daszkiem czy bez....

 

U mnie też chwaściory rosną jak szalone.....:(

 

Chwilowo żadnego nie chcę. Nawet ten bez daszka za 150 jest dla mnie za drogi. No i służyłby tylko do ozdoby.

 

odłóż do listopada

W myśl mądrej zasady "co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze - będziesz mieć dwa dni wolnego".

Ha... co??? :jawdrop:

Hatifnaty. Muminków nie czytałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest i czyta ale nie ma nic mądrego do powiedzenia i jakoś tak w dołku siedzi:rolleyes:

 

z fajnych rzeczy to przyszedł był prezent Piotrusia na Dzień Dziecka i próbowałam sobie dzięki niemu nastrój poprawić to mi się kolano zepsuło aaaaaaaaaaaaaaa do doooooooopy to wszysto:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi... skakała kózka, skakała...;) Przypomniało mi się jak moja Teściowa zabrała jakiemuś dziecku na ulicy deskorolkę i poszła za garaż uczyć się na niej jeździć... potem na ślubie własnego syna brykała w gipsie.:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi... skakała kózka, skakała...;) Przypomniało mi się jak moja Teściowa zabrała jakiemuś dziecku na ulicy deskorolkę i poszła za garaż uczyć się na niej jeździć... potem na ślubie własnego syna brykała w gipsie.:lol2:

 

Nooo, Rasiu - kozacką masz Teściową! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia a kolano to nic takiego tylko ;) staw popsuty to się już nie naprawi:( a prezent kupę frajdy sprawił i Piotrusiowi i moim siostrzeńcom teraz co dzień są u nas:rotfl: szwagier to już tam ciepło o mnie myśli;)

 

Aguś znając pomysłowość mego dziecia tudzież moich siostrzeńców wolałam z siatką;)

 

Rasia no nad linią popracować chciałam;) a Teściową masz the best;)

 

Wiolcia no ja wiem ale lepiej Mu taki prezent sprawić bo będzie miał gdzie nadmiar emocji rozładować:) Piotruś na urodziny od naszego kumpla dostał worek bokserski i rękawice z prawdziwego zdarzenia celem rozładowywania ewentualnych negatywnych emocji:lol2:

 

cze DPS-ia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...