Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

taaaaaaaa nie ma to jak się nad chorym człowiekiem ulitują:p Nefcia od Twojej bytności to o ile mnie pamięć nie myli pojawiły się tylko i wyłącznie drzwi wewnętrzne w liczbie sztuk 4 ale one być wrzucone w galeryjce:P tyle wewnątrz:) a na zewnątrz wyrównały się kupy ziemi i okopały krawężniki wzdłuż płotu ale to też jest w galeryjce:P

 

no i małż wziął się był za ocieplanie nad schodami bo się kiedyś tam schody zamówić mają;) już chyba poszlifował płyty więc teraz zagruntować i malować ale dostawca towaru zastrajkował i leży w łóżku bo mu na L4 napisali leżeć:p

 

ale dobra coś tam pokażę;) więc tak kuchnia była w galeryjce tam nic się nie zmieniło;) jak się zmieni to pokażę:)

 

łazienka też była w galeryjce i też nic się nie zmieniło:)

 

w tym poście niewiele fotek wejdzie to tylko dowcip mojego małża w temacie pożycia psa z kotami dodam od razu że całkowita fikcja;)

 

DSC_0275a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a teraz mój zagracony sralonik;)

 

DSC_0276a.jpg DSC_0277a.jpg DSC_0278a.jpg

 

mały pokój robiący za sypialnię i jak cała reszta graciarnię;)

 

DSC_0280a.jpg

 

i widok na przedpokoik w stronę drzwi wejściowych bo w drugą to jeszcze nie ma co pokazać;)

 

DSC_0281a.jpg

 

i dodam że wszystko co widać tak w kuchni, łazience jak i pokojach i przedpokoju jest wydziergane przez małża mojego jego własnymi łapami - wszystkie płytki, panele zabudowy z k-g łącznie z kominkiem;)

 

kominkowi brakuje jeszcze rameczki z granitu czarnego wkoło wkładu ale wszystko w swoim czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik jakbyś widziała fotkę w pełnym rozmiarze to byś wiedziała że nie piesa ma silne nerwy tylko kociaki:rotfl: można się kulać ze śmiechu jak te małe pchły straszą psa - najpierw syczą a potem napinają się, podskakują w powietrze na sztywnych łapkach robiąc takie charakterystyczne pyk i piesa się cofa na ten widok no bajka po prostu:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Mysiaczku i dla Cię buziaczek:) dziekować za komplementy drzwiowe jak na masówkę to rzeczywiście nie najgorsze;) tym bardziej że ich na oczy nie widziałam zanim zamówiłam tyle co w necie;)

 

jeden kotopies idzie jutro do nowego domku smuuuuuutno mi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z jak tak się na to patrzy to fakt Myszko bo pójdzie do starszej samotnej pani która się doczekać go bardziej nie może niż dziecko gwiazdki i już jak 3 tygodnie miały to chciała brać;) ale słodkie są i takie przymilasy i trudno się zdecydować którego oddać:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-iu po skatowaniu mnie przez siostrę wczoraj ( brutalne ale skuteczne;) ) mój gardzioł ma się lepiej antybiotyku mam końska dawkę więc o ile mój żołądek to wytrzyma ( a czarno to widzę ) to powinnam niedługo być jak nowo narodzona;) a resztę zdjęć obejrzałaś żeby mi potem nie było że nie pokazałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...