Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia... pięknieje domek, pięknieje....

....a widziałaś dom sąsiada... już miał firanki w oknach jak ja wykończeniówkę zaczynałam... Ja się w czerwcu wprowadzałam, a on we wrześniu... Ja mam trawnik. ocieplone, już będę drugi trawnik robiła... a on nawet nie ma jak wejść do siebie na działkę.... taki ma burdel... i to podobno deweloper...z resztą sama jak przyjedziesz zobaczysz.....

I u niego to się nic nie zmienia... U Ciebie to super już jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Deweloper jak z koziej doopy trąbka...

Ja bym bynajmniej nie chciała mieć domu wybudowanego przez jego firmę ... NEWER.....

On sam nic nie grzebnie... na fachowców go nie stać, nawet zwykłych pracowników od łopaty nie weźmie, żeby działkę pograbili i posprzątali... Masakra...

Jak przyjedziesz do mnie to zwolnij za rurami pierwszy dom..... to będziesz wiedziała o czym mówię...

Dodam, że dom z Ytonga, a że zimą pewnie wiało to pianką szczeliny zakleił :)

Nie chciałabym w takim domu mieszkać... choć tacy to mają wentylacje.... I co najmniej taczka spalonego węgla dziennie... My półtorej do dwóch wiaderek w wielkie mrozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku...a... w życiu bym domu od depsi nie kupiła...

A jakie on nam dawał rady.....

masakra... jakie to niby on będzie miał super hiper ocieplenie ... 10cm... pokazuje kawałeczki jakichś paseczków wełny... , ze to niby będzie ocieplenie... my, że chcemy dwadzieścia cm... on puka nam w głowę... jest wiosna ubiegłego roku, on materiał już ma w domu, czy też w garażu... My wykończeniówką zajęci... my robimy ocieplenie jesienią, .. , ostatni dzwonek bo zimno już jest.. on nie... za jakiś czas widzę, że szczeliny zapiankował.... My za moment elewacje będziemy mieli... on nawet podwórka i trawki nie ma... a ma dwójkę małych dzieci.... Gdzie te dzieci mają się bawić...? Do tego pies mu się o coś rozcharatał, i do weta pojechali za dwa dni! była psinka szyta, z kołnierzem na tym pobojowisku chodziła... Masakra...

ja pierdzielę... jak dla siebie.... On od nas powinien lekcje brać....

I ty mówisz, że się nic u Ciebie nie zmienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusieńko, podrzuć przepisek na małosolne, bo kupiłam fajny gar i muszę zrobić. Zawsze zaprawiam do słoików, a w tym roku chciałabym jeszcze zrobić w garncu, do podjadania :) I jestem ciekawa Twojego przepisu, oby to tylko nie był przepis "na oko" , bo będziesz musiała przyjechać mi je zrobić :lol2:

I dzięki za wpis u mnie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...