Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

No a do BB przez Kielce ...?

 

E10 w Polsce jeszcze nie spotkałam, a sporo jeżdżę....

Jest natomiast za naszą zachodnią granicą....

Paliwo E10 to benzyna z 10-procentową domieszką bioetanolu, czyli spirytusu wyprodukowanego z surowców roślinnych.
No i nie koniecznie produkowana jest z rzepaku.

Bio paliwa z rzepaku to do diesla leją.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No a do BB przez Kielce ...?

 

E10 w Polsce jeszcze nie spotkałam, a sporo jeżdżę....

Jest natomiast za naszą zachodnią granicą....

No i nie koniecznie produkowana jest z rzepaku.

Bio paliwa z rzepaku to do diesla leją.....

 

Dlatego wuska musi miec jeszcze gorzelnie. Zreszta taksowkarze na oleju z biedronki jezdza i dobrze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wyrywać chwasty z trawnika... :eek:

Ja uwielbiam, jak zakwitną mniszki, tak pieknie wtedy na trawniku, słonecznie, że aż chce się tylko siedzieć i patrzyć na nie.

Potem po prostu koszę i już.

Arniko - widzę, że jesteś wielbicielką trawniczków angielskich, taich reprezentacyjnych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu nie wiem czy wielbicielką, ale chciałam mieć trawnik, a nie koniczynę, mlecze i jakieś inne chwasty i.... dopiero gdzieniegdzie trawkę...

Zrobiłam obchód.... zaczyna więdnąć koniczynka i kilka innych chwastów....

Jupi.... :lol: Jak ja się cieszę :)

 

Małgoś... no jeżdżą, ale to maja stare mercedesy to i na oleju opałowym pojadą... A miej tu takie nowe Audi, albo Passata... nie pojedzie :no:

 

A dobra gorzelnia nigdy nie jest zła ;) Oby spożycie z głową było, bo jak bez głowy, to wtedy na drugi dzień marnie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś ja jedynie planuję mieć wędzarnie:lol2:

 

DPS-ia no ja też plewić rzepak i lebiodę zaczęłam a potem doszłam do wniosku że co goła ziemia mi zostanie a tak to zielono, żółto i radośnie;)

 

Wiola ech trawki Ci mało:lol2: a w spożyciu wszystkiego umiar zachować należy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwasty i tak słabo wytrzymują koszenie i potem prawie sama trawa zostaje. ;)

Ja lubię te słoneczka na trawniku, ale i taki wypielęgnowany trawniczek pięknie wygląda.

Chociaż wolę mój. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, koś te chwasty i dosiewaj trawkę i koś i dosiewaj... Będzie trawnik. Nie angielski, ale zielony. Mnie wystarcza.

A'propos angielskiego, to moja Pierworodna takowy zoczyła u sąsiada znajomych i oczywiście wyjechała do nas z pretensjami, że my takiego nie mamy. No to odparłam, że jej nie bronię. Wyłuszczyłam zasady tworzenia i pokazałam kosiarkę. Skosiła dwa albo trzy razy i... uznała, że angielskie trawniczki są be. Mamy polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej imprezie doszedłem do wniosku, że z tymi trawnikami, to jak z psami: jedni wolą pracochłonne rasowe, a inni kundle bezobsługowe. Ja, choćby z racji przynależności do klubu Brzydkich, Głupich ITD. wolę te drugie.

...i bardziej naturalne są. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Yeti... pojechałeś... :lol:

Ja to i psa pracochłonnego długowłosego i rasowego mam i trawnik też chce mieć może nie angielski, ale polski, tylko tyle, że bez chwastów, bo one jak ośmiornica rośnie wśród trawki i niestety zagłuszyła trawę....

Popsikanie trawnika skutkuje tym, ze już widać, że chwasty zaczynają więdnąć w trawniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...