Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

To fakt, teraz sporo jezdze bo dojezdzam i czasmi wlos mi deba staje jak widze co niektorzy kierowcy wyrabiaja na drodze, trzeba miec oczy wkolo glowy i jeszcze przewidywac co inny moze zrobic a to i tak malo.

 

dzis sobie twoje ciasto robe ze sliwkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciasto zrobione, wyszlo pycha, ja zrobilam je z kruszkonka jeszcze, nie poslodzilam owocow ale posypalam cukrem pudrem bo mialam bardzo kwasne sliwki , to ciasto szybkie jak sie nie ma za duzo czasu na robienie ale na duuuzo czasu wole drozdzowe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj była Martusiu:) a najwięcej frajdy z łażenia po lesie;)

 

Lesiu ja jakoś wybieram te bez robali bo jeszcze by mi za wkładkę kazali dopłacić:lol:

 

Martusia no toż mówiłam że ciasto dla leniwców jest i szybciusie;) a drożdżowe to ja z dużą ilością kruszonki i mleczkiem kocham;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesooooooooo! Wuśka! Przez ciebie nie dojechałabym do domu! Nawet dwie kawy Efilkowe nie pomogły... tak się u Ciebie najadłam tym ciastem(mniaaam, pycha, palce lizać!) i sałatką, że ciśnienie mi spadło do pedałów i resztę drogo przejechałam z przyklejonymi plastrem powiekami.;)

 

Masz ślicznie rozwijający się domek, fantastyczną psicę, a przede wszystkim cuudownego wszystkojedzące dziecko!!!:D

No i lampęęęę!:cool: Daj zdjęcie i linka.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka Ty się nie kulaj Ty się zbieraj albo do mnie albo do DPS-i;)

 

DPS-ia dobrze gadasz polać Ci;)

 

Rasiula oj tam oj tam skubnęłaś tyle co ptaszek:P za komplementy dziękować :oops: Twoja psica też super z moją miałam spokój dłuższy czas:lol: linka wysłałam a fotę lampy to z tego co moja pamiętać to moja wrzucić kiedyś tam do galeryjki:P a jakiś tam poglądowy obrazek masz w lince;) i jeszcze raz bardzo dziękować za odwiedzinki:) zapraszam częściej:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...