Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Yetuś, DPS-ia no powiem tak:rolleyes:

 

u mnie już cimno nic nie widać ale mnie rodzicielka wpuściła w maliny i zapytała czy jej nie pomoge okien umyć

 

no jakbym mogła matce odmówić pomocy się wzięłam i zgodziłam

 

zapomniała tylko dodać że te okna to u siory miały być myte:mad: no i tak wyszło że zanim rodzicielka siory dziecka nakarmiła i gadzinę domową ogarnęła to ja zdążyłam okna umyć;)

 

u mnie ponoć na odrobku;) w sobotę myte być mają:rolleyes:

 

ale obawiam się że z nudów do soboty to ja je wszystkie 15 łącznie z 6 oknami dachowymi zdążę umyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a żeby nie było że cięgiem o pierdołach to Wam opowiem jakie kuku małż mi zrobił dzisiaj;)

 

podjeżdżam proszę ja Was pod własną bramę, wysiadłam coby otworzyć i oprałam się tylko o bramę kontemplując mój domek w nowej barwie;)

 

 

nie że tynk ale zabawia się mój małż poprawkami kleju na ociepleniu a że zażądał białego kleju to domek przybiera wymarzony kolor cudnego odcienia bieli - nie jest czysto biały, nie śmietanka, nie w szary wpada ale po prostu cudo i tak sobie stanęłam i podziwiałam to arcydzieło bieli w otoczeniu szarości i ...

 

 

 

 

zapomniałam bramę otworzyć i polazłam do auta z powrotem:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...