Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Jamles! Ja zdaje się mam do Ciebie całkiem blisko ;)

jakieś 60km w tym 20km A1, jakieś 45 minut jazdy

tyle, że w Żorach uważaj na suszarki

w niedzielę mnie zmierzyli na 3 stówy i 6pkt :eek:

ale swoj chop mnie ino pouczył, że za drapko jeżdża

i nic piyniyndzy nie szporuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dla wszystkich zainteresowanych moim kompostownikiem;) Lesiu, DPS-iu to jakby to powiedzieć:rolleyes: takiego konkretnego porządnego to jeszcze nie mam, póki co za namiastkę kompostownika robi częściowo zasypana dziura po domku z serduszkiem;) używać tego kompostu nie będziem ale dziurę się fajnie zasypuje ;)

 

Nelcia no z tymi trzema razami to cos mi sie widzi że ściemniasz;) na machniom czekam;)

 

Yetek ta zaraza oczyszczalnia się rozłożyła i nie mam gdzie zakopwyać:lol:

 

Leszku znaczy Hanys był;)

 

DPS-ia wyjaśniłam sprawę kompostownika powyżej;)

 

aaaaaaaaaaaaa i zanabyłam sobie malinki będą we czwartek i będę sobie soczek uprawiać i dżemik malinkowy:lol: taaaaaaaaaaa a miała być już tylko papryka:rolleyes: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia jakie poczekaj:rotfl: marchewkę mam, pietruszkę mam, buraczki mam, groszek cukrowy był, pora, seler, szczypiorek i cebulka siedmiolatka Tyż jest, no i ukoronowanie mojego ogródka - kukurydza:rotfl:

 

do tego 3 krzaczki porzeczek, jeden agrest ( był bo go moja ruda zaraza pożarła:mad: ) 6 krzaczków borówki amerykańskiej i to dopiero początek bo drzewka owocowe ponoć lepiej jesienią sadzić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Wusia masz zaczątek na ogródek owocowy i warzywniak ;) :)

Ja też wzbraniałam się przed warzywniakiem... i mam... posiałam naciową pietruszkę, bo korzenie zjadły by nornice, mam pomidorki, ale zaraza je wcina, a tyle razy pryskałam, (ta chemia kosztowała mnie tyle co bym z 10 klatek teraz kupiła) , seler, por, był i będzie koper, kalarepa, poziomki, melisa, mięta, porzeczki czarne sztuk dwa, ze dwa krzaki borówki przeżyły, ale nie owocowały i marne są, agresty padły, aronia chce rosnąć, ale nie rośnie, ..... Sąsaiadka chce mi dać truskwaki... a ja nie wiem czy wkopywać.... Troszke mi się nie chce....

I mnóstwo krzaków ozdobnych i innych zielonych....

A tak generalnie to ja w ziemi nie lubię grzebać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, no to widzę, że rolnictwo przydomowe kwitnie całą gębą! :lol2:

Jako dziecko i młoda dziewczyna NIENAWIDZIŁAM grzebania w ziemi. :rotfl:

Punkt widzenia zmienił mi się, kiedy ziemia stała się moją własną ziemią. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola Yetuś no nie mogłam się po prostu powstrzymać http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e106.gif

 

DPS-ia a ja lubiłam grzebać w ziemi;) i tak mi zostało mnie to relaksuje:lol: fakt że jakbym tak z hektar roślinek miała do oplewienia to też bym pluła jadem:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nic nie trzeba zmieniać, Yeti dobrze mówi!

Wchodzisz w swoim profilu na subskrypcję, gdzie jest lista subskrybowanych wątków i robisz na tej liście zakładkę.

Potem jak wchodzisz na FM, to od razu na tę listę, przecież czerwoną kropką wchodzisz na ostatni nieczytany post.

Jeśli forum Cię "pamięta", to przecież nie ma problemu! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...