Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aha i co niektórzy jakiś konkurs na największą głupotę upalnego dnia rozpoczęli;) to się przyłączam produkowałam dzisiaj sok malinowy;) jako że durnej babie się indukcji zachciało to sokownik na tym nie działa znaczy trzeba było soczek wyciskać przez pieluszkę rąk nie czuję:( ale osiągnęłam niema 100 % wydajność;) z 4,5 kg malin wydusiłam prawie 4 litry czystego soku:lol: teraz tylko cukierek dodać i gotować;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że nie mam indukcji! Wprawdzie soków nie produkuję, ale diabli by mnie brali, gdyby mi połowa garnków nie działała.

Subskrypcje jakieś chyba mam - przynajmniej tak wychodzi z tego, co widziałam w profilu, ale kiedy kliknęłam, to mi się pierwsza strona otworzyła i żadnych nieprzeczytanych nie pokazało. Pewnie coś nie ta mam, ale na razie nie chciało mi się dochodzić co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcje jakieś chyba mam - przynajmniej tak wychodzi z tego, co widziałam w profilu, ale kiedy kliknęłam, to mi się pierwsza strona otworzyła i żadnych nieprzeczytanych nie pokazało. Pewnie coś nie ta mam, ale na razie nie chciało mi się dochodzić co.

jak kiedy dojdziesz to szepnij słówko :cool:

mam tak samo, ale bez subskrypcji tak jak bez indukcji da się żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ja nie rozumiem, jak to Wy nie rozumiecie... :eek:

chodzisz na swój profil i w nim na subskrypcje - powinna się pokazać lista wątków.

PRZED nazwą każdego wątku jest taki czerwony punkt.

Jeśli się go kliknie, wchodzi się na pierwszy nieprzeczytany post w wątku.

ja to zazwyczaj otwieram w nowej karcie, żeby lista subskrypcji nadal była pod ręką.

Prościej się nie da, naprawdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, że Ty nie rozumiesz, że My nie rozumiemy...:rotfl:

I też nie mam subskrypcji... i latam i szukam i otwieram... Ale, że ja mało komputerowa jestem to wcale mi się zgłębiać tych tajników nie chce....

No i dobrze, ze dobrze mi z tym... ;)

Życzę miłego dnia i uśmiechu oraz 100% wydajności z malin i wszystkiego.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszliście mi na ambit, więc poszłam zobaczyć tę subskrypcję z bliska. Lista wewątków, które rzekomo zasubskrybowałam była dłuuuuga i trochę czasu zajęło mi jej skrócenie. Teraz jest już zgodna z prawdą. Czy będę korzystała? Pewnie po dłuższych nieobecnościach na forumie albo trudnościach ze znalezieniem kogoś - tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...