Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Są na to metody.

1. Zrób alfabetyczną listę spraw do załatwienia, policz, które pozycje zmieszczą się w czasie, weź nożyczki, obetnij resztę listy i popatrz z radością, jak mało masz roboty.

2. To samo, tylko listę ułóż wedle priorytetów.

3. Toż samo, ale lista w przypadkowej kolejności.

4. Lista dowolna i wylosuj kilka numerków.

5. Zachoruj - to co ważne zrobią za Ciebie, reszta nieważna, więc po co sobie zawracać głowę.

6. Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze - będziesz miała dwa dni wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma to jak ludzie którym się obsuwa zdaży:lol: od razu mam luzy produkcyjne:rotfl:

 

Agduś no jak słowo nie mam kiedy listy zrobić;)

 

Małgoś bo robienie listy to bardzo pracochłonne zajęcie;)

 

Wioluś a gdzie tam pakuję:rolleyes: pewnie w czwartek rano wrzucę co mi w ręce wpadnie do torby i najwyżej będę żałować że czegoś zapomniałam:lol:

 

Brazula masz na piśmie że to nie Twoja wina;)

 

DPS-ia no 3 ale jakoś taki nierealny mi się ten wyjazd zdaje:rolleyes: a jeszcze o małża zatroszczyć się muszę coby z głodu przez 4 dni nie pomarł;)

 

Wiola ciiiiiiiiiii może będą;)

 

Nitka no mnie to nie przeszkadza najwyżej drugą flaszeczkę naleweczki dorzucisz:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grzybami to chyba ogólnopolska bieda.

Listę zrób w pamięci - o czym zapomnisz, to nieważne.

Mąż to duży chłopiec, więc chyba sam sobie ugotuje.

Pakuj, co pod ręką i uciekaj do Depsi (chociaż chyba lepiej by Ci zrobiła terapia u Brazy - taka, jaką serwowałyśmy sobie w wakacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pizzy to do Was nie dowożą????? Aż taka wieś....???? Nie sadzę... więc może by przeżył;)

A jak nie to kup chleb i coś do chleba i da radę....

Łatwo się mówi, ale mojemu też musiałam zwykle wszystko przygotować, albo u mamusi obiadową miejscówkę sobie załatwiał.... Tylko jak on wyjeżdża gdziekolwiek i nie ważne na jak długo, to on się o mnie nie martwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia z psami nie przyjmuje, więc może lepiej nie.

Swoją figurę chciałabym nieco zbliżyć do opisanej przez Ciebie, ale z mojnym by się nie dało - ugotowałby. W ogóle to faceci z reguły nie są upośledzeni i potrafiliby ugotować, gdyby ich matki, żony i kochanki nie twierdziły, że jest wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola a kto by mu kazał zadzwonić;) to już za duży wysiłek, coś tam w lodówce by poszukał i zjadł no ale przy jego figurze to by się zdało żeby chociaż raz dziennie ciepłego pojadł a nie tylko chleb chlebem popychał:rolleyes:

 

Aguś mojny jest upośledzony pod względem gotowania uwierz mi;) ugotuję mu gulasz mówię ugotuj sobie klusek czy kaszy i zjedz to co zrobi?? pożre z chlebem:lol:

 

makaron kilka razy ugotował jak trochę z Piotrusiem w domu był to ze względu na dziecko ale sam dla siebie to prędzej sobie lewe ucho przez prawe ramię bez lusterka zobaczę jak on sobie coś ugotuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko i Wusiu - na razie pojawiły się kozaczki białe i czerwone, goście sobie nazbierali, znaleźli też kilka podgrzybków i kurek. :lol:

Daje się zaobserwować tendencja wzrostowa, więc trzeba miec nadzieję. ;)

 

Mojny to po żarcie od razu do mamusinej kuchni leci, ale nie narzekam, bo ja też tam lecę! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...