Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo to dobrze, że o 21.00 poszłam spać, a wstałam o 9.00 ... wyspana razem z moją suczką... :lol:

Nooo to ja w temacie zmywania mam koleżankę - zmywarkę...

Gotować to już wiecie...

A o pieluchach się nie wypowiadam, bo ja już wiek poprodukcyjny, teraz to mi tylko na wnuki czekać, ale też się nie śpieszę, a synowie to niech się w Gdańsku ożenią, bo... daleko ;)

Nooo i tak niech pozostanie.....

 

Jadę nad jeziorko zobaczyć co najstarsze i najmłodsze robi, zrobić żarełko, i po nadzorować... ponoć miał wyczyścić taras, i trzeba go zaolejować.... Młody zamiast na żaglówkach to ryby łowi... ale tylko te z ADHD, bo inne nie mają szans się złowić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie... :o

Brrrrr, nie cierpię! Zdecydowanie wole pozmywać.

Koleżankę zmywarkę mam, ale mam też dla grup takie specjalne duże pojemniki stalowe z podgrzewaczami - ich się nie da wepchać do zmywarki, za duże. :(

No to musiałam ręcznie.

Jak już myłam, to i resztę pomyłam, co będę tyle wody marnować. ;)

 

Co do pieluch - ja już (na szczęście!!!) całkowicie poprodukcyjna, niech się inni martwią. :lol:

Mogę porechotać z Brazą! Rech, rech, rech!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie lubię zmywać, boli mnie przy tym kręgosłup wolę gotować:) jak z mamą mieszkałam to jak święta były to ja robiłam ciasta, mięsko szykowałam i tylko brudne gary pyk do zlewu a one czarodziejsko znikały z niego;) szybko nam z mamą robota szła jedna brudziła druga myła i ciągle było co brudzić:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONDA

 

PYTANIE - Woli Pani lakierować czy zmywać paznokcie ?

 

Brrrrr, nie cierpię! Zdecydowanie wole pozmywać.

 

a ja nie lubię zmywać, boli mnie przy tym kręgosłup ..

 

Ja kiedyś, ... ogłosiłam bunt. Nie myłam. Czekałam aż sie same umyją. ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś, w czasach przedzmywarkowych, ogłosiłam bunt. Nie myłam. Czekałam aż sie same umyją. Kto chciał jeść - musiał sobie wyjąć ze zlewu i umyć. Też metoda... Same się nie umyły. Skapitulowałam po jakimś czasie.

Ile trwał jakśczas?:o

Dobrze, że miałaś litość i że zdążyli ich jeszcze odratować przed śmiercią z głodu i wycieńczenia:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierować głowę:jawdrop: ale po co:rotfl:

No jakże, toż lakier do włosów to podstawowe wyposażenie... :jawdrop:

A Ty zawsze taka rozczochrana latasz jak u nas? :jawdrop:

Dobra, wiem, sama wyjdę... http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/a025.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...