Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiolcia jeszcze żyję z tym że co to za życie na 4 gramach antybiotyku dziennie:( w ramach świątecznych przygotowań kupiłam choinkę na więcej nie mam siły:( po forum się szwendam ale ograniczam się do czytania:(

mi w piątek lekarz powiedział że cmentarze są pełne ludzi niezastąpionych po tym jak mu odmówiłam po raz drugi wzięcia zwolnienia:(

 

Nooo ładnie...

Niezastąpiona Wusia...

 

Ciebie chyba poje...ło na dobre...

A jak Cie zabraknie to kto będzie pracował i kredyty spłacał, a dzieć będzie wówczas bezdomny????????? Na męża nie licz.....

Ogłupiałaś na dobre....!!!!!!!!

 

Ja się zastanawiam właśnie nad choinką... i sama nie wiem... sztuczna, ale ładna ma być, albo prawdziwa... I to jest dla mnie trudny wybór....

Gdzie kupiłaś w Ko... choinkę , jak tak to jaka wysoka, czy ładna, gęsta i oczywiście ile?

 

....wiesz co... wkurzyłaś mnie....:mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola no wszystko to wiem i tegoż cicho siedzę:(

 

z choinkami to tak jest;) myślałam o żywej ale takiej żeby ją potem wysadzić jakaś koreanka albo co ale że planu obsadzania u mnie niet to nie ma sensu sadzić gdzie popadnie:( więc padło na sztuczną najpiękniejsza jaką widziałam w K kosztowała ciut ponad 300 za 2,20 m ale wyglądała jak dokładna imitacja świerka, lekko opadające gałązki, w sumie nie z folii ale jakby z plastiku ale pomacać musiałam żeby sprawdzić czy sztuczna bo wyglądała jak żywy świerk:) ale ponieważ aż tyle nie miałam chęci i możliwości zainwestować kupiłam sztucznego świerka 2,20 m jak dla mnie bardzo ładny szeroki dołem, ładnie ułożony, dość naturalnie wygląda za 120 zł:) chcieli 130 zł ale nie byłabym sobą gdybym dała ile chcą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no to jak dla mnie to mała.... 2.2 to mi zginie...

A większe ... no tak na 3m były ... tak przynajmniej?

I gdzie kupowałaś? W Za czy Ża... czy w K bezpośrednio?

 

W necie widziałam takie cudne cieniutkie, jakby na pniu i jakby w doniczce... ale o takiej to myślałam jako dekoracja do konta... Widziałas takie? wiesz może po ile takie mają....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co czy aż tak wysokie to nie wiem czy były pewnie by się znalazło coś:) bezpośrednio u producenta w K kupowałam:) takie jakby obciosany z gałęzi pień i tylko gałązki na czubku też były ale na ceny nie patrzyłam za to możesz sobie mniej więcej ocenić ceny na allegro oni też się tam wystawiają;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałam... I w sumie jak mam jechać , czas i paliwo tracić i w takiej samej cenie kupię co na allegro + 20zł za przesyłkę.... to nijak mi się nie opłaca....

Szkoda czasu...

Tylko ze mnie jest taka gadzina, ze w zdjęcia nie do końca dowierzam...

Widziałaś te co są w necie i te co są w realu ładne?

Poleciłabyś mi którąś?

Sama nie wiem czy żywą wziąć czy sztuczną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia ja właśnie dlatego żem gadzina upierdliwa to pojechałam bo każdą obejrzałam, pomacałam co do tego czy wyglądają jak na zdjęciu to trudno powiedzieć bo nie wiadomo czy swoje foty wstawiają:rolleyes: jak lukałam na allegro to świerki odrzuciłam z miejsca i tam jak oglądałam to też niby szans nie miały aż u jednego producenta zobaczyłam świerka jak dla mnie idealnego i przyjechałam z nim do domu;) jak dla mnie lepiej podjechać, pomacać i mieć pewność że to jest to czego pożądasz;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklepy firmowe zasadniczo do 17 w soboty na pewno też mają otwarte, jak z niedzielami nie wiem, a z płotami to:lol: już nie te czasy raz że sporo mniej niż parę lat temu dwa że teraz to jakieś garaże i tym podobne;) ale generalnie łatwo namierzyć bo i na chodnikach wystawki stoją:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na chodnikach mi chodziło o wystawki...

Przecież jakoś muszą pokazać, że tu robią choinki, a tu kapelusze;)

 

A Ty kiedy byłaś?

 

I sklepy mają? tzn takie z choinkami...? Wiesz ja tam byłam tylko przejazdem kilka lat świetlnych temu u znajomej co to nasze dzieci łóżko w łóżko przez kilka miesięcy w klinice leżały....

Kompletnie nie wiem jak tam się poruszać, gdzie podjechać... Ale jakieś takie dziwne wyobrażenie mama o Ko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłam;) mają mają ale tam ciut drożej za to piękniejsze zwłaszcza te nowe jakby plastikowe odlewy świerka cudniaste:) a jak się poruszać jedziesz z mojej wsie do wsie na K i patrzysz na prawo choinki, na lewo choinki, wysiadasz, oglądasz, jedziesz dalej albo pakujesz do auta;) sklepy większe to są na początku K a jak na wyjazd na trasę jedziesz to mniejsze, tam niemal na trasie kupiłam swoją;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kilka godzin mnie pół godzinki starczyło:lol: wejść wejdzie bo one są na ogół na dwie części te większe to może i na trzy dzielone więc spoko a choineczkę chętnie pomogą zapakować;) a jak wiesz jak z trasy do rynku to w sumie prawie wszystko wiesz;) bo jak pojedziesz prosto i miniesz rynek jadąc w stronę mojej wsi to będziesz mieć wszystkie sklepy zaliczone;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...