Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiola wyczyściłam

 

DPS-ia czasem tak bywa, że bogatemu się byk ocieli a biednemu cegła w drewnianym kościele na łeb spadnie, no i mnie się właśnie przeważnie cegła trafia

 

Braza do kilku osiołków to już nadzorca potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia czasem tak bywa, że bogatemu się byk ocieli a biednemu cegła w drewnianym kościele na łeb spadnie, no i mnie się właśnie przeważnie cegła trafia

 

tiaaaa .... mysl tak jeszcze a z pewnoscia wszelakie nieszczescia swiata beda na Ciebie spadac niczym kataklizm jedn za drugim :bash: Kochana, Ty nie masz byc osiolkiem, bo to niemal sam dol lancucha pokarmowego a kowbojem w spodnicy co to i osly i rumaki w sobie znanym kierunku popedzi :-)

Tegoz Ci zycze Wusia i pamietaj hope for the best, but prepare for the worst :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambercia dam radę ja twarda jestem, a osioł to dobre zwierzę jest ma niewielkie wymagania a wytrwale człapie do celu może powoli ale z pewnością dolezie do wyznaczonego punktu, a dodatkowo ja mam motywację taką marcheweczkę wiszącą przed pyszczkiem a i oddech kija na tyłku też czuję a poza tym wychodzę z założenia że lepiej zakładać gorsze i potem być mile zaskoczona niż się łudzić nadzieję a potem przeżyć wielkie rozczarowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambercia dam radę ja twarda jestem, a osioł to dobre zwierzę jest ma niewielkie wymagania a wytrwale człapie do celu może powoli ale z pewnością dolezie do wyznaczonego punktu, a dodatkowo ja mam motywację taką marcheweczkę wiszącą przed pyszczkiem a i oddech kija na tyłku też czuję a poza tym wychodzę z założenia że lepiej zakładać gorsze i potem być mile zaskoczona niż się łudzić nadzieję a potem przeżyć wielkie rozczarowanie

 

Oj Wusia ... Ty to musisz nad swoim psyche popracowac a reszta sa zacznie sie ukladac :-) Na szczescie trzeba ciezko pracowac, ale nie chce slyszec o czlapaniu i o kiju nad tylkim :bash: Hokus-pokus i od dzisiaj badz radosnym rumakiem, pieknym klusem zmierzajacym do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu bodaj każdemu takiej psyche jak moja psychiatrzy, psychoanalitycy i cała reszta tałatajstwa o podobnych zainteresowaniach poszłaby z torbami od razu

 

co do pracy na szczęście to ja od bardzo wielu lat na nie pracuję na duże z marnym skutkiem więc cieszę się małymi szczęściami które niesie każdy dzień ot choćby kroplami deszczu na pajęczynie, buziakiem w sobotni poranek od Synka, taki zaspany buziak i senne jeszcze oczka ale tyle w tych zaspanych oczkach radości bo przyłapał mamę w łóżku a nie w roli poganiacza niewolników od rana;) zasadniczo życie jest piękne tylko czasem tak się składa że ciężko dojrzeć to piękno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że nie wiem jak się zapatrujesz na wspólne spanie z nami w jednym łóżku bo to wiesz jest taki jeden krótki moment zaraz jak się mała paskuda obudzi i mnie zobaczy:lol:

 

no wiesz, miejsca u nas dostatek, nie mowiac juz o lozku w sypialni 2,20 x 2,30 :) Jakos wszyscy sie zmiescimy, tylko nie wiem co z psiurami ... jeden miewa koszmary i i zawodzi przez sen, a sucz mimo, ze mala rozciaga sie w poprzek i lapami spycha nas z lozka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...