Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amberciu bodaj każdemu takiej psyche jak moja psychiatrzy, psychoanalitycy i cała reszta tałatajstwa o podobnych zainteresowaniach poszłaby z torbami od razu

 

co do pracy na szczęście to ja od bardzo wielu lat na nie pracuję na duże z marnym skutkiem więc cieszę się małymi szczęściami które niesie każdy dzień ot choćby kroplami deszczu na pajęczynie, buziakiem w sobotni poranek od Synka, taki zaspany buziak i senne jeszcze oczka ale tyle w tych zaspanych oczkach radości bo przyłapał mamę w łóżku a nie w roli poganiacza niewolników od rana;) zasadniczo życie jest piękne tylko czasem tak się składa że ciężko dojrzeć to piękno

 

 

Ogłaszam,że Wusia tak sobie pitoli z nudów :):)

 

Aaaaa Wusia - Ty wiesz co ? Dziś po raz pierwszy trafiłam ludzkiego urzędnika. W W-wie - Ty sobie wyobrażasz ???? I to w PINB :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola jakie kudłate toż to oczywista oczywistość że problem znaleźć na takiej powierzchni:)

 

Nefcia uznajmy że tak właśnie jest;) no co Ty we wszystko uwierzę i w ludzkiego urzędnika i że w W-wie ale że w PINB-ie to nie uwierzę:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja pani umówiła się ze mną bez podania dokładnego terminu (znaczy ja nie podałam dokładnie, w którym dniu tygodnia przyjadę). Kiedy zaczął się rzeczony tydzień, pani zadzwoniła do mnie z własnej inicjatywy i... zaczęła przepraszać, bo musiała nagle wziąć urlop okolicznościowy i nie będzie jej jutro w pracy, więc jeżeli planowałam przyjazd, to ona bardzo mnie przeprasza i prosi o przeniesienie spotkania na pojutrze! Ledwie udało mi się podziękować za telefon i zapewnić, że nie pokrzyżowała mi planów, bo szczęka mi opadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Może ktoś się zlituje nad małym kocurkiem?! Bardzo pilnie poszukuję domów dla dwóch dwumiesiecznych maluszków - domowych, czystych i grzecznych (wzięłam ich braciszka - cudowny facet!). Sytuacja podbramkowa jest i kociaki mogą pojutrze wylądować w schronie! Takie domowe, wypieszczone cudaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia uznajmy że tak właśnie jest;) no co Ty we wszystko uwierzę i w ludzkiego urzędnika i że w W-wie ale że w PINB-ie to nie uwierzę:rotfl:

 

Serio, serio - ale żebym w złą godzinę nie powiedziała - sprawdzę w czwartek :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są bardzo uprzejme Panie i Panowie w US w Żarach, zawsze tam jadę bez stresu.

Ostatnio tylko w Żaganiu w Urzędzie Miejskim trzeba było czekać ponad godzinę w kolejce po jeden malutki papierek.

Ale do tego to się już przyzwyczaiłam. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i się zastanawiam... oznacza to, że ludzi w urzędach zaczęli zatrudniać, czy niektórym po Wigilii nie przeszło i jeszcze ludzkim głosem gadają? :rolleyes:

 

Wiola jakie kudłate toż to oczywista oczywistość że problem znaleźć na takiej powierzchni:)

Masz rację Wusia. Na dużej powierzchni ciężko znaleźć szczególnie, gdy się czego małego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, na wszelki wypadek przywiąż się do Młodego jakąś linką, bo może rano uśmiechnąć się do którego psiura zamiast do Ciebie i zdjęcie będzie nieważne.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Wusia, jedna wizyta u nas moze nie wystarczyc ;) Bierz urlop na tydzien i przybywaj :wiggle:

 

W urzedach nie jest wcale tak zle ;) Nawet im sie troche poprawilo :rolleyes: Nie wiem czy to strach przed redukcja, czy wlasnie pozostalosci po Wigilii :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda w US miała miejsce ładnych kilka lat temu. I na pewno nie było to w okolicach Wigilii. Chyba po prostu tamta pani jest człowiekiem, a nie biurwą. Najwyraźniej nie wszyscy przechodzą metamorfozę i niektóre jednostki zostają ludźmi nawet, kiedy zaczną pracę w urzędzie. I chwała im za to!

A może to od urzędu zależy? Bo w wydziale budownictwa NICZEGO nie dało się normalnie załatwić, a w naszym urzędzie gminy można wszystko i to w miłej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, serio - ale żebym w złą godzinę nie powiedziała - sprawdzę w czwartek :):)

 

No i - że zacytuję samą siebie - nie potwierdzę i nie zaprzeczę, bo się dziś nie dodzwoniłam :):) Podejście numer 2 - w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiu to niestety nie chwilowy kryzys ale z pomocą Brazowej marchewki i Agdusiowego kija lepiej;) osiołek człapie dalej:rolleyes:

 

Nefcia może w poniedziałek będzie lepiej ja też dzisiaj chciałam załatwić jedną rzecz i też się nie dodzwoniłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...