Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś w sobotę to ja zasadniczo poza trzymaniem kierownicy nie zrobiłam nic:(

 

Rasia no wzięłam się ale póki co kręgosłupów nie wymieniają;) a mój wygląda jakby go Picasso po pijaku malował:( 8 marca czeka mnie jeszcze jedno badanie coś niesympatycznie się zapowiadające i wtedy powinno być wiadomo czemu łapy cierpną a kręgosłup no cóż boli i będzie bolał raz więcej raz mniej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia z kregoslupem to lepiej nie bedzie, jesli o niego nie zadbasz :mad: Idz do jakiegos dobrego rehabilitanta, niech zdjecie obejrzy i zabiegi Ci zapoda. Do tego koniecznie zaordynuj sobie lekka gimnastyke wzmacniajaca i rozciagajaca. A moze jakies piguly, albo co przyjemniejsze ;) zastrzyki sa potrzebne? :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambercia piguły łykam bo bez nich bym się chyba nie ruszyła;) rehabilitację póki co ortopeda uznał za niewskazaną póki badań nie będzie:( a gimnastykę to tak pewnie ale jak staniesz nade mną i będziesz komendy zapodawać;)

 

tak dokładnie EMG począwszy od łokci w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia jakby bylo cos nie tak w diagnozie po EMG, to bardzo uwaznie wybierz chirurga do odbarczenia felernego nerwu. NIby taki krotki zabieg, a tyle po nim komplikacji :o

 

Kochana, jakbym Cie zagnala na cwiczenia "zdrowego kregoslupa" to po tygodniu bylabys juz niczym nowka-sztuka :lol2: BTW ja tam nie wiem jak u Ciebie z obwodami, ale soba bym nie byla gdy nie powiem, ze im mniej kilogramow, tym dla kregoslupa/stawow lepiej :p A jesli jestes chudziaczek, to teraz czekaj na trafna diagoze i do roboty, aby jakos do wiosny ozdrowiec! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu u mnie może być problem cieśni nadgarstka ale to też działka dla chirurga:rolleyes: obwody mam ponad normę:( i staram się je zmniejszyć :rolleyes: bo wiem że to mi nie pomaga a jakbyś mnie bardzo zagnała to po tygodniu prędzej by mi się kręgosłup rozleciał jak bym była nówka:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambercia a mieszkasz koło mnie? Bo ja bym też i kręgosłup naprawiła ciut, i też jedną ręką zawsze prowadzę ( nawet jak szybko jeżdżę) , bo mnie prawy bark/łopatka napierdziela, że ketonal nieraz nie pomaga, i nieco jakieś 15kg bym zrzuciła i było by może dobrze i może i jeszcze można by było coś jeszcze...

ale samej mi się nie chce....

A żeby było jasno... ja za dużo nie jem... ja ze stresu tyje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada zrzutkę zrobić i Ambercię zaprosić na jakiś turnus, żeby naczelną poganiaczką została. ;) :lol2:

Ambercia, ile sobie byś winszowała za odchudzenie paru tłustawych forumek? :lol:

Może być na mojej kwaterze, zorganizujemy turnus odchudzający! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada zrzutkę zrobić i Ambercię zaprosić na jakiś turnus, żeby naczelną poganiaczką została. ;) :lol2:

Ambercia, ile sobie byś winszowała za odchudzenie paru tłustawych forumek? :lol:

Może być na mojej kwaterze, zorganizujemy turnus odchudzający! :cool:

 

ostrzegam BEDE DROGA!!!! :evil: Kazda placi w naturze codziennym wlasnym potem, sapaniem, dyszeniem, znowu potem i znowu sapaniem, a po tygodniu chce widziec u kazdej 2 kilosy sloniny mniej i po 3 - 4 cm ubostwa w obwodach! A do tego niczym watchdog, bede Wam zagladac do garow i talerzy, aby wszystko bylo jak trzeba! HOUGH!!! :mad: :lol2:

Chcecie taki turnusik moje Drogie Dziewczynki? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu u mnie może być problem cieśni nadgarstka ale to też działka dla chirurga :rolleyes:

 

jasne, wszystkie by sie od razu kroiły :mad: a tak trochę wysiłku włożyc, , oddać się w łapy terapeuty, porozciągac trochę mięśnie , uwolnic nerw i po ptokach, a nie kłaść się pod skalpel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...