Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

DPS-ia bardzo bym chciała pomóc ale nie mam jak:( mogę jedynie u dziewczyn z Warszawy powklejać Twojego posta u tych co znam:(

 

Agduś no przy tych dzikich mrozach jakie u nas panują jak wczoraj np po ósmej rano było - 25 stopni to mi trochę net zamarza i przeważnie go nie ma :( dzisiaj ciepło jakieś - 18 :lol: to póki co jest ;) ale dla odmiany wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Młody ma ospę co potwierdzę jutro u fachowca:rolleyes: czyli jak nie urok to przemarsz ruskich wojsk:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś ja ospę miałam na pierwszym roku studiów najgorszemu wrogowi nie życzę w tym wieku przechodzić:bash: małż melduje że ponoć też miał wiec jedyne co miłego może nas spotkać to półpasiec tfuuuuuuuuuuuuu:( a wolne ma małż więc On się będzie bawił z biedronką:lol:

 

Wiolcia a co ospy nie miałaś:p ja odwiedziny przyjmuję z tym że raczej popołudniami bo praca mnie kocha jak nie wiem co raptem na jutro wolne łaskawie dostałam acz z bólem serca szefowa dała wyliczając od razu litanię co to jutro miało być zrobione:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieee:no: Ja czujny jestem - ręce pod kontrolą!

 

...ale to jest właśnie sedno strachu w tym temacie:

nigdy nie wiesz kiedy pojawi się znienacka taka pani ze strzykawką.

Ślad wtedy nagle ginie..., ręce same (ale celnie) opadają...

 

...i...

 

 

 

...dostajesz w pysk! :o

 

Eeech, facet to w wiecznym stresie żyje... :rolleyes:

 

 

 

Ojjjjj Wy nasze biedaczyska kochane, jakie Wy żałosne życie macie ...

 

 

Wusia, ja też przyszłam nakarmić tego Twojego E.P. (Egoistyczny Potwót; przyp. tłumacza ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołtys złapał półpaśca, jak nasze dzieci miały ospę, przechodził bardzo ciężko.

Miałam szał w domu, dwóch nieletnich beczących po nocach, że swęęęęędzi i jeden dorosły, 40*C, bóle poważne, potem nieznośny świąd.

Myślałam, że osiwieję!

Po czym... w zeszłym roku złapałam, nie wiedzieć skąd!

Trzeba więc uważać, każdemu może się zdarzyć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...