Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ambercia dziękować za słowa uznania:oops: piesa taaaaa ma talent do pozowania o ile zdążę zrobić zdjęcie;)

 

DPS-ia no barierka się pstryknie słowo;) ale w sumie to prosta - trochę drewna i szkła:lol:

 

Brazula a czemu TV miałby być gdzie indziej:jawdrop: jemu tam bardzo wygodnie:lol: tynk to Caparol AmphiSilan Fassadenputz K15 - tynk silikonowy, baranek 1,5 mm, kolor Basalt 18 :rotfl: a zmienny jak kameleon;) raz szarawy, raz niemal śnieżnobiały innym razem w śmietankę wpada, a jak słońce zachodzi to i różowawy mu się trafi;) wszystko zależy od światła:) ale ja baaaardzo zadowolona jestem z niego:)

 

Agduś już Ci tyle razy mówiłam że tego hasła nie da się zapomnieć:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadaje się bo się cholera zagłodzić postanowiła:( te chrupki co zawsze jeść przestała zmieniłam na inne trochę jadła może z tydzień potem też przestała jeść jak zje pół dziennej porcji na dzień to jest nieźle:( pies niby zdrowy, wesoły, skacze, bawi się a żreć nie będzie:( mało tego po tej nowej karmie prawie wyłysiała:( sierść to jej tak wyłaziła że całymi kępami można było obierać jak dobrze sparzoną kurę z pierza:( i teraz nie dość że chuda to nawet kudły tego nie ukrywają i czekam kiedy mnie toś do Animalsów sprzeda że psa głodzę:( a ja jeszcze trochę i sondą karmić małpę będę musiała:mad: ale wszystkie takie dobrości jak marcheweczka, jabłuszko czi inkszy owocek to w locie wciąga:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od szczeniaka jadła Acanę i było super piękna sierść pies jak malowanie :( ponad rok jadła i było git potem przestała to kupiłam jej karmę Husse i wyłysiała więc znowu kupiłam Acanę:( do tego dostawała jajeczko, jogurcik, marchewkę, jabłuszko, sałatę mi podkradała;) a teraz aż żal patrzeć na psa:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Ambercia to raczej nie problem grzybów z tą sierścią jak mi pies łysieć zaczął to sobie przypomniałam że hodowczyni od której brałam Unię mówiła że jej psy wyłysiały na tej karmie Husse:( chociaż inni hodowcy leosi ją chwalą:( zmiany hormonalne może bo dostała zastrzyk ale z jedzeniem już wcześniej zaczęły się problemy:( no i do czasu strajku zjadała tyle co na opakowaniu w dwóch dawkach i piękna była, smukła, zgrabna, nieupasiona a teraz to chudzina aż serce boli:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetuś nie sądzę koty jej michy wyjadają to leży i patrzy, myślałam że to tak już ku wiośnie no i że ciepło było ale to strasznie gwałtowne było:( z jednego czesania worek 60 litrowy sierści:( a jak za futro złapałeś to całe kępki wyłaziły:( wyglądała przed czesaniem jak taki wioskowy burek o dłuższej sierści który od 10 lat na łańcuchu przy budzie wisi i nigdy czesany nie był:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...