Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojej, no to kłopot, nie sądzę, żeby rodzaj karmy był winny, bo głodna zjadłaby i niedobre, nie wychudłaby tak.

Wusia, na cito robiłabym jej wyniki, bo może coś się dziać, leczyć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, Emi też dostawała Acanę i też w pewnym momencie przestała ją jeść. Sprzedawca w sklepie polecił nam Brita i od razuzaczęła jeść! Teraz najczęściej je właśnie Brita i jakoś jej się nie nudzi. Sierść ma po nim w porządku. Kiedyś mnie skusiło na coś tańszego, to zaraz zmatowiała. A sąsiadka karmi swoją leosię Royalem - psica ma futra dwa razy tyle co Emi! Może to geny, może karma, ale nas na Royala nie stać.

Póki co, możesz każdą porcję suchego doprawić odrobiną mięsa z puszki i dokładnie wymieszać. Pewnie zje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałam karmę z Decathlonu i powiem, że skład super i cena baaardzo przyzwoita... Nawet byłam zdziwiona, bo wówczas za worek 15kg było coś koło 50zł.. teraz sporo drożej, ale to jakieś 80zł... więc warto zajrzeć.. i jest to dla różnych psów myśliwskich, biegających bardziej i mniej... przejrzyjcie ofertę...

Zadowolona byłam też z Josery jagnięcina czy kurczak... już nie pamiętam.. Inka na tym była i było dobrze.

Teraz jest odchudzana na maxa i dostaje odchudzającego royalka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze tak lawinowa utrata siersci spowodowana jest albo jakims pasozytem, albo zawirowaniami hormonalnymi.

Zdrowy pies sie nie zaglodzi ... Pies Wusi nie chce jesc i to przed dluzszy czas, wiec cos jest nie tak ...

 

BTW najbardziej znienawidzona karma przez moje psy to Royal. Gramy wiec tylko Orjien albo gotowane jagnie z warzywami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj zaczynal na royalu ale odstawilismy, bo mial sensacje zoladkowe, pozniej probowalismy jeszcze z eukanuba, chicopee i nie chcial jesc. po puszkach animondy pies nam zachorowal okrutnie (biegunki, wymioty, goraczka). wetka dala nam na probe puszke hills'a i okazal sie strzalem w 10. dostaje wiec puszki z odrobina kulek. karme sciagamy z zooplusa z Niemiec, jest lepsza jakosciowo i przy zakupie 4 palet kosztuje o 50% mniej niz w naszych sklepach. nie dajemy psu zadnych naszych dan, czasem ugotujemy piersi z indyka z warzywami i kasza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...