Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co myślicie o mojej łazience i kuchni???


alexel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zdjecia do d..y :cry: ;ręczniki :D ;widać,że projektant maczał w tym palce,całość bardzo poprawna i na swoj sposób ładna,kwestia gustu;z przyjemnością poszedł bym tam na imprezkę nawet trzydniową,jak by mi się mieszkało nie wiem,ale to nie ma znaczenia najważniejsze,ze Wam(mam nadzieję) sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!! łazienka rewelacja! to ze kafle ciemne to nie znaczy ze jest tam ponuro... bez przesady, bardzo mało osob decyduje sie na takie kolory bo najzwyczajniej boja się i to błąd.... sama mam ciemne kafelki a raczej kawałek ciemnej podłogi w łazience i nie zauwazam zeby była ciezka w utrzymaniu, to raczej te jasne przy niej są ciągle brudne,załuje tylko ze nie zrobiłam prysznica w ciemnych kafelkach, ale wtedy nie montowałabym bialego brodzika-to mi sie nie podoba u Ciebie, mysle ze powinien byc wymurowany i oblozony tymi samymi kafelkami co sciany i oczywiscie super oswietlony.Kuchnia śliczna :lol: jak mozna mowic ze jest zimno i sterylnie kiedy jest tam nawet nie pomalowane?poczekajmy az wlasciciele dokończą swoje dzielo....Dla mnie jest super, wnetrza nowoczesne są bardzo''lekkie''nie zagracone bibelotami.Miłego mieszkania :lol: :lol: :lol:

A okno nad wc .... ten kto się wypowiadał na ten temat... zamontuj wc pod skosem i spróbuj wstać :lol: :lol: :lol: powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Mi sie podoba, po zamieszkaniu napewno trochę się zmieni, dojdą różne przedmioty, których nie będzie się chowało po szafkach ( gazeta, pilot, telefon, jakiś wazonik z kwiatkami, i itp) i wtedy najlepiej bedzie można ocenić, takie małe szczególiki dużo dają. Czekamy na fotki po wprowadzeniu się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że kasa jest ale w rozwiązaniach i nowościach to chyba mąż nie gustuje :lol:

 

Jeśli jest kwadratowy deszczownik pod prysznicem to powinien być też kwadratowy odpływ - a jeszcze lepiej to jakaś nowoczesna listwa odpływu i ten brodzik to raczej nie psuje

 

Kuchnia widze mały zlew i 2 punkty grzewcze na płycie - to raczej nie nastawiacie się na gotowanie dla rodziny - kuchnia raczej dla kawalera.

 

ale to tylko moje zdanie - sorki za troszkę krytyki - ogólnie wygląda troszkę katalogowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalne ręczniki !!!!!!!!!!!!!!! myślę że tylko chwilowe i zastanawia mnie dlaczego wszyscy architekci mają taki sam gust..............jak z jednej matrycy .

 

Lubie minimalizm, chłodne wnętrza prostotę ale ten styl zaczyna już być za bardzo oklepany..........mimo wszystko podoba mi się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość zdjęć pogarsza dodatkowo...

Ja mam inny gust, wolę takie rozwiązania bardziej w stylu: ciemne drewno, ściana z nieobrobionej cegły, tynki strukturalne...

Ale twoje wnętrza mają coś w sobie. Moim zdaniem trzeba tylko to coś wydobyć.

Lubisz kontrasty - więc może w kuchni dodaj jeszcze jeden, np. czerwień na ścianie pomiędzy blatem a szafkami kuchennymi (jeszcze lepiej tę czerwień podkreślić mazajami np srebra lub złota). W łazience złamałabym biel skosów (ale bez ekstrawagancji) np fakturą w kolorze... kości słoniowej? Dodałabym też akcent natury, np. obudowa wanny w drewnie (teraz takie piękne rzeczy z tego robią...). A w korytarzy obok kuchni: kolor pustyni (ale taki "chłodniejszy) i koniecznie coś do skupienia uwagi, np namalowany motyw przeniesiony z gotowych szablonów (ale nic w szarościach!).

I jeszcze postawiłabym w przejściu do kuchni mega drzewko bonzai w czarno-czerwonej kwadratowj donicy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że to trudne do urządzenia wnętrze a do tego mało funkcjonalne.

 

jest tak dużo różnych płaszczyzn (ścian, sufitów, skosów) ( np. na zdjęciu z kanapą, gdzie są nadproża na różnych wysokościach), że wnętrze wydaje się być chaotyczne i męczące, mimo małej ilości mebli.

 

i jedno pytanie: jak korzysta się z wanny? ścianka kolankowa wydaje się być dość niska. czy można swobodnie wejść do wanny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...