Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze


basiac

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Domek śliczny.....

Co do okien, to proponuję je zostawić, ja uwielbiam jasną kuchnię. Teraz jest taki wybór w meblach kuchennych,że spokojnie sobie zagospodarujesz....

Zreszta między oknami masz trochę miejsca i wolne narożniki....spokojnie dasz radę.

Wiesz zastanawiam sie tylko, bo te okna, tzn. otwory na okna sa jakoś tak niskoAlbo tak tylko zdjęcie dziwnie to pokazuje.

Życzę powodzenia i zazdroszczę tego etapu budowy....ja utknęłam na mapce...:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

no to przyleciałam

 

i ja od razu z reklamacją

 

zrób dobrze wszystkim gościom i zamiast tego pierwszego postu napisz cokolwiek wprowadzającego. przeczytałam cały dziennik i nic nie wiem :( ani jaki projekt ani jaka działka ani nic o Tobie :( :( :(

 

a teraz konkrety czyli okna. mówisz że masz już kilka wycen. chcesz pcv czy drewno? otwierane, uchylne, fixy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyleciałam

 

i ja od razu z reklamacją

 

zrób dobrze wszystkim gościom i zamiast tego pierwszego postu napisz cokolwiek wprowadzającego. przeczytałam cały dziennik i nic nie wiem :( ani jaki projekt ani jaka działka ani nic o Tobie :( :( :(

 

a teraz konkrety czyli okna. mówisz że masz już kilka wycen. chcesz pcv czy drewno? otwierane, uchylne, fixy?

 

efilo moja droga, no widzisz jaka ze mnie gapa!!!

 

Tak byłam podekscytowana i forum i budową, że zapomniałam o tym wszystkim!!!

Ale już to nadrabiam!!! Przenoszę się na strony dziennika!!!

 

A co do okien to bardzo bym chciała drewniane, ale niestety są tak drogie, że niestety musiałam zdecydować się na PCV. Muszę Ci powiedzieć, że nie wyglądają źle i w całej swej okazałości wyglądają prawie jak drewno>> (Prawie robi wielką różnicę - ale niech tam) Jest to 5 -komorowy zlicowany profil schuco w kolorze ciemny dąb. Jak je wstawią to wkleję fotki, ale to dopiero pod koniec października bo takie są realne terminy realizacji. Bo jest wielki BUM na rynku bo wszyscy chcą zamknąć mury przed zimą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

No to się odzywam....

Wiolu moja droga dzięki za odzew i zainteresowanie.

Obecnie jestem na etapie robienia ogrzewania i jeszcze wiele czasu upłynie zanim zacznę typową wykończeniówkę.

A wszytko przez to, że kaska z kredytu się skończyła i teraz muszę sprzedać mieszkanko, w którym obecnie mieszkam by ruszyć dalej!!!

Ale to nie jest takie łatwe u mnie na prowincji, poza tym nie sprzyja temu obecny kryzys gospodarczy bo ceny mieszkań znacznie spadły. Sama nie wiem co robić??? MAM TOTALNEGO DOŁA !!!!!

A tak chciałam zamieszkać na Boże Narodzenie tego roku!!! Obawiam się, że to raczej niemożliwe!!!!

:(

Tak, że widzisz nie mam się czym chwalić!!

Widzę, że u Ciebie natomiast przeprowadzka lada moment ??? Gratuluję.

Wiolu, korzystając z okazji byłabym Ci niezmiernie wdzięczna gdybyś wrzuciła parę fotek schodów w obecnym ich stanie. Bo widzisz my z mężem planowaliśmy zrobić schody drewniane, ale na dzień dzisiejszy narodził się pomysł wylania betonowych.

Dokładnie chodziłoby mi o zdjęcia stopni zabiegowych, połączenia schodów ze stropem, widoku z pomieszczenia kotłowni na drzwi wejściowe do niej i odwrotnie z drzwi wejściowych na kotłownię z ujęciem okna. Mam nadzieję, że napisałam w miarę zrozumiale.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidaryzuję się z Tobą, bo mnie w kompletny dól wpędził kurs franka, w którym zaciągnęłam kredyt. Rata wzrosła mi o ponad 400 zł!!!!

 

No ale co robić!!!

 

Nie mamy za wielkiego wpływu na sytuacje gospodarczą w naszym kraju :(((

 

Ni wiadomo co robić??

 

W tej chwili to tylko płacić i płakać no i jeszcze czekać na lepsze jutro o ile ono przyjdzie inaczej słone paluszki i krakersy !! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oprocentowanie masz pewnie poniżej dwóch procent prawda? w złotówkach na to nie ma szans. frank spadnie. to kwestia czasu. kredyt jest na dziesiąt lat - nie ma co się przejmować takim wahnięciem.

 

gorzej z euro bo część rzeczy muszę kupić już niezależnie od kursu i nic mi nie da że później spadnie :(

 

najbardziej się martwię kominkiem który w ciągu kilku dni wzrósł o 50% a bez niego się nie da ściany w salonie postawić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...