Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TRÓJKA - elitarny klub słuchaczy budujących:-)


coulignon

Recommended Posts

Ja mam apkę trójki na smartfonie. Jak pier...olą to szukam np audycji Szydło albo coś czego nie miałem czasu posłuchać -np LP3 albo Gacek i tyle. Czasem słucham nawet kilka razy :) również na dobranoc, bo jak się skończy to się wyłącza i spoko. Kiedyś trzeba było nagrywać audycje a teraz wybieram co tam mi pasuje i niech się dyrektory agitatory walą ;)

Tylko ciiiii, bo jak się zorientują, to to zlikwidują ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Próbowałem z Jedynką - po 3 minutach dałem spokój. Poczułem się jakbym miał 20 lat więcej.

Znowu jak u fryzjera słyszę Zetkę czy coś w tym rodzaju, to czuję się 20 lat młodszy.

 

Ja bardziej się czuje 20 lat głupszy. Szczególnie jak słyszę radio eska. albo Vox fm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Wojciechem Zimińskim, który odszedł z radiowej Trójki

 

Trójka była zawsze otwarta dla wszystkich, ze wszystkimi rozmawiała, a tu raptem zalatuje propagandową tępotą - mówi Wojciech Zimiński, do niedawna współpracownik radiowej Trójki, komentator programu "Szkło kontaktowe" w TVN 24.

Wojciech Zimiński rozstał się z Trójką w sobotę w geście solidarności z Arturem Andrusem i Robertem Kantereitem, którzy opuścili Program 3 tydzień temu.

Wtedy Zimiński miał jeszcze zgodę dyrekcji Trójki, by pożegnać się ze słuchaczami na antenie.

Ale po paru dniach okazało się, że nie może tego zrobić.

W czwartek Zimińskiego w „Urywkach z rozrywki” nie będzie.

http://wyborcza.pl/7,75398,22620477,rabnac-w-elite-czyli-o-czym-marzy-wladza-rozmowa-z-wojciechem.html#BoxGWImg:undefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Orzech sobie poszedł. Jakieś zakłady kto następny?:bash:

 

Na razie "dobra" zmiana wywaliła:

1. Artur Andrus 2. Maja Borkowska 3. Anna Burzyńska 4. Bartek Chaciński 5. Beniamin Filip 6. Michał Gąsiorowski 7. Marcin Gutowski 8. Jacek Hawryluk 9. Magda Jethon 10. Robert Kantereit 11. Anna Krakowska 12. Damian Kwiek 13. Tomasz Ławnicki 14. Grażyna Mędrzycka-Gęsicka 15. Joanna Mielewczyk 16. Radosław Mróz 17. Michał Nogaś 18. Jerzy Owsiak 19. Antoni Piekut 20. Grzegorz Połatyński 21. Jerzy Sosnowski 22. Małgorzata Spór 23. Marek Starzyk 24. Monika Sułkowska 25. Marcin Zaborski 26. Wojciech Zimiński. 26. Artur Orzech. Radio pozbyło się też wieloletnich korespondentów zagranicznych. Pracę stracili: 1. Grzegorz Drymer - Londyn 2. Marek Lehnert - Rzym 3. Magdalena Skajewska - Bruksela 4. Wojciech Szymański - Berlin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nic nie rozumieją - zadufane bufony - uważają, że mogą wciskać co chcą i gdzie chcą. Że jak ktoś odejdzie to nic, się go zastąpi - to my władza - wiemy co dobre.

A - GÓWNO PRAWDA !

Trójka traci i będzie tracić słuchaczy a co najgorsze - swoją klasę...

Niestety to są ideologiczne i mentalne kmioty i nic nie zmieni ich oglądu.

Egoistycznie - niszczenie Trójki to dla mnie większy paździerz niż niszczenie Trybunału Stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był przeciwny klasyce, a pana Olejniczaka też szanuję, ale muza poważna o 8:40 rano to nie jest dobry pomysł dla słuchaczy Trójki...

 

A było pewnie tak: 'Weźcie tam kogoś wyślijcie do tego radyjka. Niech gra rano, gdy wszyscy piją kawę w pracy, nasza muzyka! Patriotycznie ma być, polsko! No bo oni tam ponoć jakieś angielskie pioseneczki grają. Do czego to doszło bym musiał też takie sprawy prostować...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Od dziś przestałem słuchać "trujki", ulało się.

Owszem, czasem jeszcze zdarzy się pewnie na chwilę włączyć, ale będę traktował to, jak każdą inną reklamowo-konkursową papkę dla niewybrednych.

Trójka przestała być nr1. Boję się, że już nie wróci na swoją pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dzięki q-bisowi dotarłam do Waszego klubu i proszę o przyjęcie do grona budowlanych miłośników starej TRÓJKI. Tak naprawdę jedynej Trójki, która była. Była inna niż reszta radiowego świata i latami potrafiła nie poddać się trendom, zachowując swój styl. Teraz nie ma już tej stacji. Jej charyzmy, kultury, klimatu. Pozostała jedynie nazwa, którą trafnie napisał NOC - trujka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Posłucham z dużym "absmakiem"

https://www.polskieradio.pl/9/526/Artykul/2212238,Wyspiewana-historia-Polski-cz-2

Jak tylko zaczyna się audycja z udziałem Reszczyńskiego zmieniam Trójka na coś innego. Na cokolwiek.

 

BTW - "Sie pływa, sie ma"

https://www.youtube.com/watch?v=01RydnEm2oo - film niedostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...