Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

Poczekam do 22 maja - bedzie dokładnie 6 miesięcy od ostatniego wpisu

 

cze :D

 

Klepnąć Cię? :evil:

Znalazła się wielbicielka rocznic...

 

PS

Nie ucz się tyle, bo życia Ci nie starczy, by zarobić na ilość wódy, którą będziesz musiała zakupić i spożyć, aby obniżyć ilość swoich małych szarych ;) do poziomu rozmówców :D Chyba, że nie zamierzasz w przyszłości zaszczycić mnie swoją obecnością na mojej parapetówie? :cry: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś,co piłaś ? podziel się :)

Wiola,szczena mi opadła :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Madzia, do Ciebie zawsze, nawet jeśli imprezka zbiegnie się z wręczeniem mi Nobla,oleje Sztokholm czy inne Oslo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majaki to ja mam :oops:

 

wzięło mnie dziś na lodówki, bo kurwica mnie bierze, jak nogą udeptywać mam wszystko , dziś wywaliłam garnek z zupą :mad::mad:

 

i znalazłam takie cudooooooooooooo

 

RY491.jpg wersja bardziej wypasiona null.jpg

 

i takie jeszcze

RS495.jpg

 

obie niestety poza zasięgiem

 

ta ostatecznie do przełknięcia cenowo, ale dizajn juz nie ten :(

http://www.044.com.ua/photos/2/53/20751b.jpg

 

i jeszcze ta

http://mix24.com.pl/wm.php?img=ba97ba4e9cb98a40a6abf27bb315ab716ef6

 

 

tylko problem mam....taka lodówka zajmie dokładnie 1/4 mojej obecnej kuchni :D ale pomarzyc mozna,nie?

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja cię piórkuje :o Zajefajna ta druga lodówa :D ma idealne proporcje :o

1/4 - przechowalnia na napoje pierwszej potrzeby i pierwszego kontaktu :cool:

1/4 - zamrazarka - czyli cos dla zabieganych, leniwych i lubiących drinki z lodem :) Chociaz na kostkarkę extra bym się nie obraziła ;)

1/2 - przechowalnia rzeczy jadalnych i mniej jadalnych (w zależności od uzdolnień kulinarnych szefa kuchni ;)) Górna prawa półeczka na drzwiach obowiązkowo na zestaw lakierów do paznokci :D

 

Po ile taka przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka kup sobie taka podreczna na 75 jak ja mam a np dokupisz potem jakas pod blat jak ma Efi albo dodatkowa gdzies do garazu czy spizarki

 

Ten liebherr to moje marzenie ale raz-nie bylo na nia miejsca w kuchni, dwa- cena byla zdecydowanie nie do przyjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując lodówkowy temat, noc była późna jak je oglądałam, ja przyćmiona i mocno mnie poniosło w marzeniach ;oops:

 

kupuj i nie zastanawiaj sie. :D

 

dobre :D

 

Zajefajna ta druga lodówa :D ma idealne proporcje

1/4 - przechowalnia na napoje pierwszej potrzeby i pierwszego kontaktu

1/4 - zamrazarka - czyli cos dla zabieganych, leniwych i lubiących drinki z lodem :) Chociaz na kostkarkę extra bym się nie obraziła

1/2 - przechowalnia rzeczy jadalnych i mniej jadalnych (w zależności od uzdolnień kulinarnych szefa kuchni Górna prawa półeczka na drzwiach obowiązkowo na zestaw lakierów do paznokci :D

 

 

Po ile taka przyjemność?

 

Kostkarka jest wewnątrz z przerobem 2,5 kg/24h

a jesteś pewna ,że chcesz znac cenę :D

 

Ten liebherr to moje marzenie ale raz-nie bylo na nia miejsca w kuchni, dwa- cena byla zdecydowanie nie do przyjecia :)

 

Jest najtańsza z nich wszystkich - mówiłam,ze pomarzyć wolno

 

To do mnie? A czytałaś?

 

Do Ciebie, czytałam i jeszcze szczenę zbieram z podłogi

 

2 pierwsze mi sie nie wyswietlaja... :(

 

bo serwer dba o nasze zdrowie psychiczne :D

 

Cześć Monia, cześć Tutli putl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko, malka, ty przyzwoitości żadnej nie masz! :evil: 2,5 kg lodu na dobe :o To ja nie chce znać ceny. Podejrzewam, że mogłaby mnie zabić. :( Szybciej niż wątroba wykończona ilością zakrapianego lodu :p

 

W kwestii wygrania konkurencji ze skandynawskimi stolicami - bardzom kontenta :lol: Zresztą do mnie masz bliżej, taniej Cie wyjdzie. Nagrodę Ci , jakby co ;) , i tak przyślą per posły :) Zostanie ci więcej na lodówkę :)Z kostkarką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja, to nie ten, najtańszą widziałam koło 8 k , ale wersja do zabudowy

 

Marta, zaspokoję Twoją ciekawość (Madzia nie czytaj, nie chcesz znać tej ceny ;), nr 3 kosztuje ok 30 tysi :D, ale ponoc mozna taniej kupić (taniej to znaczy za 24 :D )

 

myślę,że jesteście równie mocno rozbawione jak ja - lodówa,za cenę sredniej klasy samochodu :lol2::lol2::rotfl:

Edytowane przez malka
problemy z liczeniem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...