Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

dzień dobry!

listonosze - listonoszami, ale banki są jeszcze lepsze u mnie

zmiana właściciela i adresu zgłoszona kilkanaście lat temu, na początku poczta przychodziła regularnie na poprzednią właścicielkę, na nic wizyty w banku, pisma i rozmowa z listonoszem, zacząłem sam odnosić te listy; od jakichś trzech lat był w końcu spokój, aż tu nagle, wczoraj, znienacka w skrzynce list z banku do... p. Krugerowej ;) 12 lat zmieniają!

PS

nazwisko bohaterki zostało zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zaspanaś ;)

 

cze Bramer, sto lat Cię nie widziałam

 

 

U nas takie hity to z TP SA i energetyką były, jak już maksymalnego wkurwa dostałam po milion pińcetnym telefonie z tepsy (do babci która zmarła dekadę temu) , to powiedziałam,że przełączę na cmentarz parafialny, kwatera 56, w to samo miejsce skierowałam listonoszkę, która była wielokrotnie informowana o śmierci adresata.

Gdzieś od pół roku cisza.....co by nie zapeszyć szeptem piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO Malka... to od Ciebie się powinnam uczyć co powiedziec pani w pewnym wiadomym sekretaraicie która przez 11 miesięcy nie potrafiła wysłac jednego wiadomego listu :bash::bash:

 

cześć :)

 

tez macie śliczną zime? :p

 

już raz taczkami wywoziliśmy śnieg.... zakwasy mam do dzis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Malcia.

 

widzę, że środa była... Ale nie kumam co z tym listonoszem...?

 

 

 

I zimę kocham, nawet odśnieżam i podwórko i nawet ulicę...

U mnie jest cudnie... Jak na zimowisku w górach....

Na razie mi się podoba.

 

 

.... tylko, zeby nie było tak jak w tm liście...

 

 

Na razie jest cudnie...

Ale zasypało u nas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam Ci u Ciebie co myślę.

Wpadałam na forum na kwilkę, powiedzieć tylko ,ze żyję , co by Wuśka znów paniki nie zasiała i jakiejś ciąży mi nie wmówiła ;)

Doczytałam teraz co się u Was porobiło i nie wiem czy bardziej mi przykro, czy mam większego wkurwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co WY tam wiecie o zimie :D:D

drzwi mi zasypało- trzeba wyjść balkonem,

wieje tak, że wszystko z pól nasypane na drogę.

wczoraj w połowie drogi na mojej górce, mignęła mi myśl, że mogłam samochód na dole zostawić bo rano nie wyjadę.Ta myśl pojawiła sie już całkiem realnie kiedy wpadłam w zaspę...no ale... co blondynka nie pojedzie? MUSI!! Więc przyjechałam... potem prądu nie było...a potem to już nie pamietam, bo z nudów poszłam spać...

Teraz lecę dziecko budzić, bo nie wyjadę, i idziemy na autobus, może bedę miała farta i będzie jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...